كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
سایه روشنهایی از وضع جامعه هزاره

سایه روشنهایی از وضع جامعه هزاره

نویسنده: چارلس میسن - حسین نائل
مترجم: محمد اکرم گیزابی
ضمیمه: میریزدان بخش
ناشر: اسماعیلیان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 272
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1372 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

دانستن سایه روشنهای هر جامعه تنها راه پیشرفت و ترقی و تکامل هر جامعه به حساب می آید بدون اطلاع از نکات مثبت و منفی و نشیب و فرازهایی از وضع سیاسی ، تاریخی، اجتماعی و فرهنگی جامعه، پیشرفت و یا به تکامل رساندن آن جامعه امری ناممکن به نظر می رسد. از این رو جامعه شناسان و تاریخ نویسان کوشیده اند تا به نکات مثبت و منفی جامعه خویش پی ببرند تا راه حل های مناسب برای اعتلای فرهنگی اجتماعی و سیاسی کشورشان پیدا کنند.

از امتیازات این کتاب این است که علاوه بر مسائل تاریخی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی وضع جامعه هزاره را با دید علمی و تحقیقی بررسی کرده است از این رو موجب امتیاز خاص از سایر اثرها شده است که تاکنون به وسیله عده ای از هموطنان در این زمینه نوشته شده است. با وجود اینکه دوبار به طبع رسیده است در عین حال نسخه های آن کمیاب می باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

سایه روشنهایی از وضع جامعه هزاره

  • ناشر: اسماعیلیان
  • کد کتاب: 109361 - 75/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: چارلس میسن, حسین نائل, محمد اکرم گیزابی, میر یزدان بخش, جامعه افغانستان, افغانستان, هزاره ها, کتاب سایه روشنهایی از وضع جامعه هزاره