دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

سایه تاریکتر جادو

سایه تاریکتر جادو

نویسنده: ویکتوریا شوآب
مترجم: مریم رفیعی
ناشر: بهنام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 392
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

سه گانه سایه های جادو ؛ کتاب اول

داستان کتاب سایه تاریکتر از جادو حول محور یک شخصیت اصلی به نام کل Kell می‌چرخد. کل 21 ساله یکی از آخرین جادوگران آنتاری Antari است. وی یک کت جادویی دارد و در کاخ سلطنتی سرخ لندن بزرگ شده‌است. او ماموریت دارد تا نامه‌های سلطنتی را از مرزهای جادویی جا به جا کند. به طور غیر رسمی، کل یک قاچاقچی است. این کار برای وی یک سرگرمی است، اما عواقب بسیار خطرناکی هم برای وی دارد.

علیرغم اینکه در خانواده سلطنتی بزرگ شده‌است، از نظر خونی با آنها متفاوت است. کل توانایی خاصی دارد. این توانایی سفر بین لندن‌های موازی قرمز، خاکستری، سفید و سیاه را دارد. جادوی سیاه دور کل رشته‌های نامرئی ایجاد کرده‌اند. همانطور که کل به لندن سیاه برای مرخصی می‌رود، جادوی تاریک درون قلبش جای گرفته و ذهنش را به خود درگیر می‌سازد. نام این جادو ویتاری Vitari به معنی جادوی ناب است. ویتاری سعی دارد او را از درون له کند تا بدن او را تصاحب کند. اکنون جادوی خطرناک در راه و خیانت در هر مرحله در کمین است.

برای نجات جهان باید تلاش کرد. کل برای نجات جهان از شر جادوی سیاه ابتدا باید خود زنده بماند. داستان این کتاب مجموعه‌ای از تلاش‌ها و مبارزات کل برای جبران اشتباهاتش است. بیان کتاب سایه تاریکتر از جادو به گونه‌ای است که شما نه خود را بیرون از داستان بلکه خود را دقیقا کنار شخصیت اصلی داستان متصور می‌شوید. براساس داستان این کتاب، فیلم سینمایی نیز ساخته شده‌است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات