منو
سبد خرید

سارا ٬ ساده و بلندبالا

سارا ٬ ساده و بلندبالا
سارا ٬ ساده و بلندبالا
35,000 ریال
  • موجودی: موجود
  • مدل: 47760 - 72/2
  • وزن: 0.10kg

سارا ٬ساده و بلندبالا

نویسنده: پاتریشیا مک لاکلن
مترجم: فهیمه مهدی زاده
ناشر: فرهنگ نشر نو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 76
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

...مک‌لاکلن، همواره به کودکان و محیط‌های خانوادگی علاقه‌ی فراوانی داشته و از این رو طبیعی است که این علاقه با تعهد او نسبت به ادبیات کودکان همراه شود.» مکن لاکلن گفته است: «کتاب‌ها بر زندگی همه، به‌خصوص کودکان، تأثیر می‌گذارند؛ چراکه کودکان اعتمادی صادقانه به حقیقی بودن داستان‌ها دارند و این بهترین هدیه برای نویسنده است. بنابراین کتاب، هدیه‌ای است دوجانبه از نویسنده به خواننده و نیز از خواننده به نویسنده.»

داستان نوجوانانه‌ی «سارا، ساده و بلندبالا» داستانی است بازتاب‌دهنده‌ی گونه‌ای از زندگی که خاص روستاها و کشتزارهای آمریکا است. نام نویسنده‌ی این کتاب «پاتریشیا مک‌لاکلن» است.

«سارا، ساده و بلندبالا» به توصیف زندگی و درونیات دو دختر کم‌سن‌وسال می‌پردازد که مادرشان را یک روز پس از تولد دختر کوچک‌تر از دست داده‌اند. پدر، در پی ازدواج با زنی است تا به زندگی‌شان سروسامانی تازه ببخشد. زنی با نام سارا، از ایالتی ساحلی، آمادگی خود را برای بررسی شرایط این خانواده اعلام می‌کند تا در صورت رسیدن به توافق، با پدر خانواده ازدواج کند. احساس تنهایی دخترکوچولو‌ها، دلتنگی سارا برای زادگاهش و چگونگی ایجاد وابستگی عاطفی بین دخترها و سارا، خط اصلی داستان را تشکیل می‌دهد.

«هر جا که باشی، همیشه چیزهایی هست که دلت برایشان تنگ بشود.»
سارا دلش برای دریا تنگ می‌شود و بچه‌ها دنبال مادری هستند که نه فقط خودش آواز بخواند، بلکه پدر را نیز سر شوق بیاورد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب