كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ساده سازی مدیریت امنیت اطلاعات برای کسب و کارهای کوچک

ساده سازی مدیریت امنیت اطلاعات برای کسب و کارهای کوچک

نویسنده: علیرضا صالحی
ناشر: سایبان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 107
اندازه کتاب: بیاضی کوچک - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب 

به همراه توصیه هایی برای حفظ امنیت اطلاعات در سازمان ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط

این کتاب حاوی نکات و راهنمایی هایی مفید و ساده بوده و قصد دارد که به مخاطب یاری برساند تا اطمینان لازم را از امن بودن داده های شرکت خود به دست آورد و درنتیجه کمتر با مشکلات قانونی یا حیثیتی مواجه شود.

نویسنده در این کتاب هشدار می دهد که با وجود پیشرفت های بزرگ حاصل از توسعه استفاده از کامپیوتر در کارها و با گسترش فزاینده فناوری، هکرها نیز بیکار ننشسته اند و روز به روز بر دانش خود افزوده اند و از همین رو حتی بیشتر از گذشته ضروری به نظر می رسد که تمام شرکت ها، حتی آن هایی که به تصور خودشان اطلاعات محرمانه ای در اختیار ندارند از ریسک های موجود آگاهی یابند و راه های محافظت از اطلاعات موجود در شرکت خود را ولو کم ارزش بیاموزند.

این کتاب سعی کرده به چرایی ضرورت توجه و محافظت تمامی کسب و کارها از اطلاعات حساس شان پاسخ بدهد و با مخاطب در تعیین آنچه که به عنوان اطلاعات در هر کسب و کاری وجود دارد، همراه باشد.

کتاب ساده سازی امنیت همچنین به کشف حقایقی درباره تهدیدات امنیتی پرداخته و طرحی برای امنیت بهتر اطلاعات کاربران ارائه می دهد و در انتخاب نرم افزار امنیتی که با کسب و کار آنها هم خوانی دارد، یاری رسان است. توجه به امنیت در رایانش ابری نیز ویژگی دیگر این کتاب است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ساده سازی مدیریت امنیت اطلاعات برای کسب و کارهای کوچک

  • ناشر: سایبان
  • کد کتاب: 47605 - 49/4
  • موجودی: در انبار
  • 80,000ریال

برچسب ها: علیرضا صالحی, کسب و کار, کامپیوتر, مدیریت سازمان, مدیریت پروژه, مدیریت امنیت اطلاعات, امنیت اطلاعات, رایانه, کتاب ساده سازی مدیریت امنیت اطلاعات برای کسب و کارهای کوچک