كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ساختار مدیریت صنعتی ژاپن

ساختار مدیریت صنعتی ژاپن

نویسنده: نائو تو ساساکی
مترجم: محمد تقی زاده انصاری
ناشر: اطلاعات
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 157
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1374 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو ؛ کتاب مهر کتابخانه دارد.

 

مروری بر کتاب

کتاب حاضر که نویسنده آن پروفسور نائوتو ساساکی استاد دانشگاه توکیو و یکی از شخصیت های برجسته کارشناسی مدیریت است فرایند توسعه نوین را با ارائه پیشنهاد پیشینه ای از فرهنگ، اقتصاد، منابع انسانی و مکانیزم های تصمیم گیری بررسی می کند و سعی دارد تا اولاً هماهنگی میان صنایع و دولت در سیاستگذاری و ثانیاً تاثیر تحولات بین المللی برنظام مدیریت بسته و انزوا طلب ژاپنی را به بحث گذارد و با طرح این مطلب که «میزان اطلاعات ژاپن از اروپا بسیار بیشتر از اطلاعاتی است که اروپا از ژاپن دارد» به دنبال آن است که تا شکاف موجود میان اروپا و ژاپن را حتی المقدور کاهش دهد.

ساساکی در این کتاب جامعه خویش را با دیده ای نقادانه می نگرد و برآن است تا با ارائه راه حل هایی سرنوشت جامعه خود را به جامعه جهانی پیوند دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ساختار مدیریت صنعتی ژاپن

  • ناشر: اطلاعات
  • کد کتاب: 96789 - 2/6
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: نائو تو ساساکی, محمد تقی زاده انصاری, اقتصاد ژاپن, مدیریت اقتصادی, کتاب ساختار مدیریت صنعتی ژاپن