كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
شکار یک سیاهپوست

شکار یک سیاهپوست

نویسنده: ارسکین کالدول
مترجم: محمد رفیعی مهرآبادی
ناشر: مهرداد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 220
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1362 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

سیاه پوستی به نام سانی کِلارک به طرف دخترسفیدپوستی به نام کَتی بارلو، سنگی پرتاب کرد و سرش را شکست و بعد هم در جنگل پنهان شد....

... کلانترجِف می خواست خود را از ماجرا دور نگه دارد تا در انتخابات آینده باز هم رأی بیاورد و کلانتر شود. از طرف دیگر گروهی نقاب دار یکی از زندانیان سیاه پوست را که زیرنظر جف زندانی بود و سام برینسون نام داشت، گروگان گرفتند و اعلام کردند تا زمانی که سانی کلارک را به ما تحویل ندهند، این گروگان را آزاد نخواهیم کرد. جف با معاون خود، جیم کوچ، همراه شد تا سام را بیابد.

آنها به درِ خانه ی سام رفتند، اما عمه جینی از او بی خبر بود . جف و جیم تا صبح به جست وجو ادامه دادند و صبح بِرت نیز به آنها پیوست و گفت که قاضی آلن دستور داده که به دنبال سانی کلارک باشیم. ولی جف گفت تا موقعی که سام را نیابم کار دیگری انجام نمی دهم. آنگاه دستور داد همگی به طرف نیدمور حرکت کنند. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

شکار یک سیاهپوست

  • ناشر: مهر
  • کد کتاب: 92286 - 104/5
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال

برچسب ها: ارسکین کالدول, محمد رفیعی مهرآبادی, داستان های آمریکا, کتاب شکار یک سیاهپوست