کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
زیبایی شناسی نوین

زیبایی شناسی نوین

نویسنده: لیزرف, دیمشیتز, مایاسنیکف, روماننکو, سیلایف, استاخف, دریموف, اوزبانیکف, ساچکوف, موژیناگان
مترجم: مهدی پرتوی
ناشر: سیمرغ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 316
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ : 2

کمیاب - کیفیت : در حد نو


مروری بر کتاب

ده مقاله فلسفی

هدف زیباشناسی توضیح چیستی زیبایی و نحوهٔ درک ما از آن و نیز تحلیل سطوح و گونه‌ها آن است. همچنین شاید توصیه برای زیباسازی هم بتواند جزء مباحث آن قلمداد شود . تجربه زیبا شناختی تجربه‌ای خوشایند و مطلوب است که به زندگی ارزش و معنا می‌بخشد.

این تجربه مبتنی بر تعمقی نشأت گرفته از درون موجود زنده است که سبب می‌شود او محیطش را بهتر درک کند؛ تجربه‌ای که در بین همه مردم و در هر زمانی مستلزم تمرکز بر برخی از جنبه‌های محیط اطراف و شاید درون است.

یکی از مسائل مهمی که در باب ارزش آثار هنری طرح می‌شود، تغییرات پیش آمده در اجرای آثار تاریخی است. مسئله مطرح شده این است که آیا در اجراهای موسیقی باید اصالت تاریخی و نزدیکی به نسخه اصلی را نصب العین قرار داد یا خیر؟

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زیبایی شناسی نوین

  • ناشر: سیمرغ
  • کد کتاب: 105510 - 111/3
  • موجودی: در انبار
  • 550,000ریال

برچسب ها: لیزرف, دیمشیتز, مایاسنیکف, روماننکو, سیلایف, استاخف, دریموف, اوزبانیکف, ساچکوف, موژیناگان, مهدی پرتوی, هنر بین الملل, زیبایی شناسی, هنر مدرن, مدرنیته, فلسفه هنر, کتاب زیبایی شناسی نوین