کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
زود برو ، دیر برگرد

زود برو ، دیر برگرد

نویسنده: فرد وارگاس
مترجم: عباس آگاهی
ناشر: جهان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 368
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

این اثر پلیسی روایتی است پیچیده با شخصیت‌پردازی‌های قوی که در آن تلاش می‌شود پاسخ معماهایی که گاه تهدیدآمیز می‌شوند پیدا شود.

شخصیت اول این داستان در تحقیقات خود به مرحله‌ای می‌رسد که در آن باید با کنار هم قرار دادن حوادثی در اروپای قرن پانزدهم و فرانسه امروزی به حقیقت پی ببرد. مهمترین نقطه قوت این داستان شخصیت‌پردازی‌های قوی نویسنده است و جزئیاتی که داستان با آن روایت می‌شود.

یکی از شخصیت‌های اصلی داستان که ملوانی بازنشسته است، روزی سه مرتبه خبرها و نوشته‌هایی را که در صندوقش انداخته می‌شود می‌خواند. با گذشت زمان این نوشته‌ها به پیام‌هایی تبدیل می‌شوند که اغلب تهدیدآمیز هستند و ماجراهایی که در پی این حادثه پیش می‌آیند داستانی معماگونه را رقم می‌زنند.

>«و سپس، زمانی که مارها، خفاش‌ها، گورکن‌ها و همه جانورانی که در عمق زمین زندگی می‌کنند بر کشتزارها می‌ریزند و لانه‌های طبیعی‌شان را ترک می‌کنند؛ زمانی که درختان میوه و بقولات شروع به گندیدن می‌کنند و کرم می‌گذارند ...»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زود برو ، دیر برگرد

  • 200,000ریال
  • 185,000ریال

برچسب ها: فرد وارگاس, عباس آگاهی, داستان های پلیسی, داستان های فرانسوی, نقاب, کتاب زود برو ، دیر برگرد