منو
سبد خرید

زن ، مرد ، ارتباط

زن ، مرد ، ارتباط
-20 %
زن ، مرد ، ارتباط
  • موجودی: موجود
  • مدل: 143331 - 45/2
  • وزن: 0.40kg
480,000 ریال
600,000 ریال

زن ، مرد ، ارتباط

نویسنده: جان گری
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: اوحدی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 350
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مردان مریخی، زنان ونوسی...

داشتن رابطه زناشویی عالی به كار و تلاش نیاز دارد، زنان به غریزه می‌دانند كه برای داشتن روابط خود باید تلاش كرد و مردها هم به طور مادرزاد معتقدند كه: «كار، مناسب محل كار است». بنابراین رمز موفقیت در كار كمك به زوجها این است كه با موارد جزیی و آنهایی كه تغییردادنشان از همه ساده‌تر است شروع كنیم. زنها ونوسی و مردها مریخی‌اند و ...، امیدواریم این كتاب به شما فراست و ابزار ارزشمندی بدهد كه به كمك آن مناسبات زناشویی خود را بهبود بخشید و به حرمت نفس بیشتری برسید .

کتاب فوق ؛ درباره شیوه های جدید تخفیف تنش در روابط زناشویی و ایجاد عشق و مهر بیشتر ، از طریق تشریح تفاوت های میان زن و مرد بحث می کند و سپس پیشنهاد هایی عملی درباره تخفیف ناراحتی ها و دلسردی ها مطرح می شود تا موجب شادی و صمیمیت بیشتر شما شود. تنش مو جود در روابط زناشویی اغلب مردم از آن روست که یکدیگر را درک نمی کنند شما با مطالعه این کتاب و توجه به تفاوت های میان زن و مرد در شرایطی قرار می گیرید که با همسر خود روابط بهتری ایجاد کنید و او را به حیرت بیندازید.

زن ها و مردها، بدون توجه به این که قرار است با هم تفاوت هایی داشته باشند، رو در روی یکدیگر ایستاده اند. همه ما در مواقعی از همسرمان دلگیر می شویم زیرا این حقیقت مهم را فراموش کرده ایم. انتظار داریم همسر، آنچه را که ما می خواهیم او نیز بخواهد و آنچه را احساس میکنیم، او نیز احساس کند. ما به اشتباه گمان میکنیم که اگر همسرمان، ما را دوست دارد باید به گونه ای با ما رفتار کند یا واکنش نشان دهد که وقتی ما کسی را دوست داریم ، با او رفتار می کنیم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات