کتاب زن در تاریخ ایران معاصر ؛ از انقلاب مشروطه تا انقلاب اسلامی فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب تاریخ و جغرافیای ایران انتشارات کویر

زن در تاریخ ایران معاصر

نویسنده: منصوره اتحادیه ( نظام مافی ) - شیرین بیانی
ناشر: کویر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 511
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب
از انقلاب مشروطه تا انقلاب اسلامی

انجمن زنان پژوهشگر تاریخ، اولین سمینار موفق بین المللی را در بهمن ماه 1381 خورشیدی در شیراز با عنوان «زن در ادوار مختلف تاریخ ایران» برگزار کرد.انجمن زنان پژوهشگر تاریخ افتخار دارد که سمینارهای دوسالانه خود را طبق تقویم برنامه های تدوین یافته به جامعه علمی و فرهنگی ایران عرضه بدارد. « سمینار بین المللی زن در تاریخ ایران معاصر» دومین برنامه از سلسله سمینارهای انجمن است که در حوزه تاریخ و مطالعات زنان در فاصله زمانی انقلاب مشروطه تا انقلاب اسلامی، سال 1383 در زنجان برگزار گردید.

این کتاب حاصل تلاش محققان عزیزی است که در طی روزهای برگزاری سمینار به ارائه مقالات و تحقیقات خود پرداختند.انجمن نیز در ادامه میثاق خود به وعده اش عمل کرده و مجموعه کامل مقالات مذکور را منتشر نموده است.مقالاتی که با هدف ایجاد بسترهای جدید مطالعات مربوط به زنان، بالا بردن میزان علاقمندی جوانان به انجام تحقیق و استمرار تحقیق و پژوهش در میان ایشان، فرصت مناسبی به پژوهشگران جوان اعطا کرده بود که با ارائه کارهای خود به مشارکت در این فضای علمی مبادرت ورزند.

امید است موضوعات متنوعی که در این مجموعه وجود دارد در دسترس پژوهشگران و علاقمندان به مباحث تاریخی و مطالعات زنان قرار گیرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زن در تاریخ ایران معاصر ؛ از انقلاب مشروطه تا انقلاب اسلامی

  • ناشر: کویر
  • کد کتاب: 75192 - 39/5
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 340,000ریال

برچسب ها: منصوره اتحادیه ( نظام مافی ), شیرین بیانی, تاریخ اجماعی ایران, مشروطه, جامعه شناسی زنان, قاجار, پهلوی, کتاب زن در تاریخ ایران معاصر ؛ از انقلاب مشروطه تا انقلاب اسلامی