دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

زندگی پنهان زنبورها

زندگی پنهان زنبورها

نویسنده: سو مونگ کید
مترجم: گیتا گرگانی
ناشر: کاروان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 380
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : درحد نو _ نو ؛ نوشته تقدیمی دارد

 

مروری بر کتاب

زندگی پنهان زنبورها داستانی است که زنان همه جای دنیا تا سال ها بعد برای دختران خود تعریف خواهند کرد ، قصه ی دختری است به نام لی لی که در کودکی با مرگ مادرش مواجه شده است و عشقی غریب و بی دلیل به مادرش دارد. پدرسنگدل او هیچ علاقه ای به او ندارد. در این بین دایه سیاه پوست بی عاطفه اش به سه نفر از نژاد پرست ترین مردهای شهر اهانت می کند و پلیس هم او را به زندان می اندازد.

لی لی تصمیم می گیرد که دایه اش را آزاد کند و با او فرار کند. بعد از فرار، پیش سه خواهر زنبوردار پناه می گیرد و لی لی در آنجا با دنیای مسحور کننده ی زنبورها آشنا می شود و همین طورهم با مادر مقدس و الاهه ی زنانه که به مادونای سیاه معروف است .

 زندگی پنهان زنبورها، داستان برجسته‌ای درباره‌ی قدرت ایزدی زنان است، داستانی که زن‌ها تا نسل‌ها برای هم و برای دخترانشان باز خواهند گفت. سومونک کید، نویسنده‌ی زندگی پنهان زنبورها، تاکنون جوایز ادبی بسیاری، از جمله جایزه‌ی شاعران و نویسندگان آمریکا، جایزه‌ی کاترین آن پورتر، جایزه‌ی بهترین داستان کوتاه امریکا، جایزه‌ی ادبیات داستانی انجمن کتاب خانه‌های جنوب غرب امریکا و کتاب سال 2004 بوک سنس را دریافت کرده و نامزد دریافت جایزه‌ی بسیار معتبر انگلیسی اورنج نیز شده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات