كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
زندگی من و پسیکانالیز

زندگی من و پسیکانالیز

نویسنده: زیگموند فروید
مترجم: عنایت شکیباپور
ناشر : شهریار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 250
اندازه کتاب: رقعی سلفون  - سال انتشار: 1349 - دوره چاپ: 1

کمیاب  - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

فروید در این کتاب داستان زندگی خود و سپس شرح پیدایش پسیکانالیز ( روانکاوی ) را بیان میکند بنابراین یک چنین شهادت علمی که به قلم او نوشته شده از طرف یکی از مشهورترین شخصیت های علمی جهانی که او و همکارانش توانسته اند با نظرات خود دنیای امروز مارا بسازند از بزرگترین کتابها و آثار علمی به شمار می آید . باید در صفحات این کتاب دید که فروید چگونه توانسته است روانکاوی پزشکی را به وجود آورد .

نظریه ی فروید شامل بخش متعددی شامل انرژی روانی، رشد روانی – جنسی شخصیت، ساختار شخصیت، و روشهای درمان بیماریهای روانی از طریق مکانیسمهای دفاعی است و تحلیل رویا تداعی آزاد شاید هیچ مکتب روان شناسی به انداره ی مکتب روان کاو ی بر روی کار روان شناسان تاثیر نداشته است. این تاثیر هنگام صحبت در مورد مسائلی چون رشد،شخصیت و انگیزش نمود بیشتری پیدا می کند .با اینکه عده ای از روان شناسان و مخصوصا در دهه های اخیر ،آیزتک و همکارانش به علمی بودن این نظریه سخت مشکوک شده بودند ، اما این تئوری هنوز فعالیت های روان شناسان را تحت تاثیر خود قرار داده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زندگی من و پسیکانالیز

  • ناشر: شهریار
  • کد کتاب: 110924 - 1/3
  • موجودی: در انبار
  • 1,000,000ریال

برچسب ها: زیگموند فروید, عنایت شکیباپور, روانشناسی جنسی, فروید, روانکاوی, روانشناسی اجتماعی, روانکاوی, جامعه شناسی جنسی, غریضه جنسی, کتاب زندگی من و پسیکانالیز