کتاب زندگی من ؛ دو جلدی فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب تاریخ و جغرافیای جهان انتشارات روزگار

زندگی من

نویسنده: بیل کلینتون
مترجم: کیومرث پارسای - گیسو پارسای
ناشر: روزگار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1127
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب 

متن کامل همراه با مصاحبه اُپرا وینفری با بیل کلینتون

هنگامی که رئیس جمهور سابق بیل کلینتون رو در روی اپرا قرار می گیرد، هر پرسشی مطرح و بدون قید و بندی پاسخ داده می شود. به این مصاحبه توجه کنید! در این مصاحبه، بیل کلینتون را طور دیگری می بینید.
همیشه می خواسته اید درباره زناشویی اش، اشتباهاتش، کودکی اش چیزهایی و شاید هم بیشتر بدانید. سال بعد ترکیبی شگفت آور از موفقیت های عمده قانونگذاری، ناامیدیها و توفیقات در سیاست خارجی، رویدادهای پیش بینی نشده، مصیبتهای شخصی، خطاهای از روی صداقت، و اهانتهای نسنجیده فرهنگ واشنگتن بود، که هنگامی که با نشت خبر بی اختیار چند نفر کارمند در می آمیخت، پوشش دهی مطبوعاتی را تضمین می کرد که اغلب شبیه چیزی بودکه من در طی انتخابات مقدماتی نیویورک با آن رویا رو شده بودم و... 

این کتاب یک زندگینامه خودنوشت (بیوگرافی) است که نویسنده آن، بیل کلینتون، از مدتها پیش وعده نگارش و چاپ آن را داده و روی آن بسیار تبلیغ شده بود. کتاب تازه رئیس جمهور سابق، بیل کلینتون، زندگی من نام دارد. 

چهل و دومین رئیس جمهور ایالات متحده امریکا که یکی از پرشورترین، بحث انگیزترین، محبوب ترین و رسواترین دوران حکومت در تاریخ امریکا را داشت- درباره کتاب خاطرات مسحورکننده و پر از حکایت تازه خود و اینکه واقعاً رئیس جمهور بودن چگونه است، سخن می گوید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زندگی من ؛ دو جلدی

  • ناشر: روزگار
  • کد کتاب: 84832 - 100/7
  • موجودی: در انبار
  • 850,000ریال
  • 720,000ریال

برچسب ها: بیل کلینتون, کیومرث پارسای, گیسو پارسای, سیاست در امریکا, تاریخ امریکا, خاطره نویسی, رئیس جمهوری امریکا, کلینتون, کتاب زندگی من