منو
سبد خرید

زندگی دوم

زندگی دوم
-10 %
زندگی دوم
  • موجودی: موجود
  • مدل: 142624 - 31/2
  • وزن: 0.60kg
675,000 ریال
750,000 ریال

زندگی دوم

نویسنده: اس. جی. واتسون
مترجم: شقایق قندهاری
ناشر: آموت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 560
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

داستان کتاب روایتی است از پیگیری‌های زن قهرمان داستان برای حل معمای قتل خواهرش چند روزی است که به کتابفروشی‌ها وارد شده و چالش‌های روان‌شناختی جولیا- قهرمان زن داستان که به شدت با خودش درگیر است و مسائل حل نشده‌ای دارد که در پس ذهنش مانده، از مهمترین ابعاد رمان «زندگی دوم» است.

واقعیت این است که به صورت دقیق و مشخص نمی‌توان گفت که واقعاً کدامیک از ابعاد پلیسی- معمایی یا جامعه‌شناختی- روان‌شناسانه رمان «زندگی دوم» واتسون بر دیگری می‌چربد یا پرنگ‌تر است. واتسون در رمان «پیش از آنکه بخوابم» نیز نشان داده بود به مقولات جامعه‌شناسی و روان‌‌شناسانه در ادبیات داستانی توجه دارد.

با این وجود می‌توان گفت چالش‌های روان‌شناختی جولیا- قهرمان زن داستان- که به شدت با خودش درگیر است و مسائل حل نشده‌ای دارد که همچنان در پس ذهنش مانده، در کنار اشاره به آسیب‌های اجتماعی که انسان‌های امروز در جهان معاصر با آن مواجه هستند که البته به طور مشخص هم تنها به یکسری از جوامع و کشورهای خاص هم محدود نمی‌شوند، از مهمترین ابعاد رمان «زندگی دوم» است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات