كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
زندگی تولستوی

زندگی تولستوی

نویسنده: رومن رولان
مترجم: علی اصغر خبره زاده
ناشر: نگاه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 312
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 4


مروری بر کتاب 

تولستوی از فعالان سیاسی و اجتماعی و نویسنده ی روسی بود. وی از نویسندگان نامی تاریخ معاصر روسیه به شمار می آید. رمان های جنگ و صلح و آنا کارنینا تولستوی از با ارزش ترین های ادبیات داستانی جهان هستند. لئو در روسیه بسیار محبوب است و سکه طلای یادبود به احترام وی ضرب شده است. لئو در زمان حیاتش شهرت و محبوبیتی جهانی داشت ولی به سادگی زندگی می کرد. نامش در زبان انگلیسی معمولا بصورت لئو تولستوی نوشته می‌شود.

رومن رولان کتابهای دیگری هم به سبک بیوگرافی به رشته تحریر درآورده است،همچون:زندگینامه بتهوون،میکل آنژ و ماهاتما گاندی.  دوست داران عرصه رمان و فرهنگ از تولستو ی زیاد خوانده اند ولی گمان میکنم کمتر موفق شده ایم درباره تولستوی بخوانیم.با مطالعه کتاب زندگی تولستوی با جنبه هایی از زندگی تولستوی آشنا میشوید که پیش از این برایتان مکشوف نبوده است ،با اینکه چه افکار و آرای بزرگی در سر داشته و با این که روس بوده اما ذهن و اندیشه خود را در محدوده زمانی و مکانی خاصی محدود نکرده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زندگی تولستوی

  • ناشر: نگاه
  • کد کتاب: 70150 - 101/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: رومن رولان, علی اصغر خبره زاده, لئو تولستوی, تولستوی, مقالات ادبی, نویسندگان روسی, تاریخ ادبیات روسیه, تاریخ ادبیات اروپا, کتاب زندگی تولستوی