كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
زندگی با هفت عادت

زندگی با هفت عادت

نویسنده: استفان آر. کاوی
مترجم: محمدرضا آل یاسین
ناشر: هامون
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 299
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 10

 

مروری بر کتاب

نکاتی عمیق و قدرتمند برای ایجاد تغییرات فردی

نظر برخی از افراد برجسته در باره این کتاب :

شاه کلید و راز نهان موفقیت در رشته ای از اصول نهفته است و استفان کاری استاد این اصول است این کتاب را بخرید و مهمتر اینکه به آن عمل کنید. اصول کتاب هفت عادت برای تمام مردم و همه جنبه های زندگی به منزله کلیدهای موفقیت است. این کتاب دریچه ای را به روی افکار و آرمان های تازه می گشاید.

ادوارد برناندکتر کاوی محقق ونویسنده برجسته عصر ما در این کتاب ، با نگاهی ژرف و عمیق « هفت عادت » اساسی مردمان کامیاب جهان را تجزیه و تحلیل کرده و سپس شیوه پرورش و درونی کردن این « هفت عادت » را با ما در میان می گذارد . او نخست اصولی را شناسایی می کند که آن را « قوانین طبیعت » می نامد و آنگاه شیوه به کارگیری این قوانین رادر کار و زندگی به ما می آموزد .

زندگی با هفت عادت کتاب داستانهاست؛ داستانهایی درباره اقشار مختلف مردم که در کسب و کار، مدرسه، روابط اجتماعی، خانواده و خودشان با مسایل و تنگناهایی روبه رو بوده و با به کارگیری اصول هفت عادت مردمان موثر براین چالش ها غلبه کرده و به نتایج ارزنده دست یافته اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زندگی با هفت عادت

  • ناشر: هامون
  • کد کتاب: 73437 - 70/4
  • موجودی: در انبار
  • 450,000ریال
  • 370,000ریال

برچسب ها: استفان آر. کاوی, محمدرضا آل یاسین, روانشناسی موفقیت, روابط بین افراد, راه و رسم زندگی, کتاب زندگی با هفت عادت