دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

زندگانی ؛ تقدیر را با تدبیر می توان تغییر داد

زندگانی

نویسنده: فرزاد دانشمند
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ: 2 _ 1

 

مروری بر کتاب

تقدیر را با تدبیر می توان تغییر داد

هدف این کتاب تغییر در زندگی افراد و ایجاد یک زندگی ایدئال برای همه‌ی افراد دنیاست. اگر با این کتاب همراه شوید و مطالب آن را در زندگی خود پیاده کنید، می‌توانید افکار و عقایدتان را از نو پایه‌ریزی کرده و با شناخت استعدادها و قدرت‌های درونتان، تحول عظیمی را در زندگی‌تان خلق کنید.

قلم من قلمی است آبدیده در گذران حیات، پیر و فرسوده در چرخش سپهر و نیلگون در رنگین‌کمان مشکلات. می‌نویسد در عین حقارت از اوج مهابت و مناعت. قلم من از نیستان وصال آمده و آغشته به جوهر عشق و صفاست. ساقه‌اش مهر، توشه‌اش نیکی، سیمایش پاکی، آوایش رسا و نوشته‌هایش قرین انس و وفاست. قلمم از اصالت باشرافت به صداقت می‌نویسد؛ از ازل، از دولت عشق، از آن نیک پنداری که لایزال می‌درخشد در دل لولو...

فرزاد (محمد حسن) دانشمند: بازرگان سیمان، سازنده ساختمان، تولید کننده و صاحب برند در پوشاک مردانه، موسس و مدیرعامل چند شرکت است. او که هم اکنون جوان 27 ساله ای است. سفر تحول خود را از 23 سالگی شروع کرده و در طول کمتر از 5 سال تنها با توکل بر ذات خداوند متعال از صفر به جایگاه کنونی اش رسیده است.

نگارش کتاب حاضر برگرفته از هدف نویسنده که خلق زندگی ایده آل برای تمام مردم جهان است، می باشد. سفر شما نیز با این کتاب شروع می شود. اگر آن را جدی بگیرید، می توانید تمام باورهایتان را از نو پایه ریزی کنید. وقتی از قدرت نهفته در خودتان سر در بیاورید، می توانید با آگاهی هرچه تمامتر تحول خود را شروع کرده و زندگی آرمانی تان را خلق کنید.
 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات