كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
زنبور مامور

زنبور مامور

نویسنده: سجاد ایزدی
ناشر: ارم شیراز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 320
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1394 - دوره چاپ:

 

مروری بر کتاب

رمان زنبور مامور برخلاف طرح جلد و نام غلط‌ اندازش، در مورد زندگی زنبورها و پرورش آنها نیست؛ بلکه در مورد یک گروه نژادپرست است که در سودای نسل‌کشی نژادهای غیر از خودشان، یک بیماری ژنتیکی را به وجود می‌آورند و آن را بر روی نژادهای مختلف مورد آزمایش قرار می‌دهند. بیش از این به صلاح نمی‌دانم چیزی بنویسم، چون مزه‌ی داستان می‌پرد! اما این اتفاق‌ها، در جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، در حال رخ دادن است و عده‌ای مصرانه به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود. این رمان، برداشت آزادی است از اتفاق‌هایی که در دنیای واقعی روی می‌دهد و آنها را به مانند قطعات یک جورچین در کنار یکدیگر قرار داده است.

دکتر ... گفت : عامل ژنتیکی جدید را در خون سالم یکی از روستایی ها کشت دهید. تا چند ساعت دیگر عامل در نمونه خون تکثیر می شود و می توانیم تعدادی سرنگ را با آن خون آلوده و به عده ای از روستایی های تزریق کنیم تا ببینیم بیماری از راه خون آلوده چه طور منتقل می شود. برخی از روستایی ها هم باید مستقیما عامل را دریافت کنند. به برخی هم آب مقطر می زنیم تا ببینیم بیماری از راه های دیگر هم منتقل می شود یا نه.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زنبور مامور

  • 250,000ریال

برچسب ها: سجاد ایزدی, داستان های فارسی, داستان های جنایی, داستان های جاسوسی, تبعیض نژادی, کتاب زنبور مامور