کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
زنبق دره

زنبق دره

نویسنده: انوره دو بالزاک
مترجم: م. ا. به آذین
ناشر: فردوس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 381
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 6

 

مروری بر کتاب

زنبق دره ؛ رمانی از انوره دو بالزاک، نویسنده فرانسوی، که در ۱۸۵۳ انتشار یافت.این رمان، که نخستین بررسی صحنه­ هایی از زندگی شهرستان(کمدی انسانی) است، بنیان اصیل و بدیعی دارد.

داستان به شکل دو نامه عرضه می­شود:یکی از این نامه ­ها، که نامه ­ی بلندی است و تقریباً تمام رمان را می­ گیرد، اعتراف­نامه کنت فلیکس دو واندنس (خطاب به کنتس ناتالی دو مانرویل اس.نامه دیگر که چهار پنج صفحه است جواب کنتس را تشکیل می­دهد.

این دو قهرمان در آستانه ازدواج با یکدیگرند، اما مادام دو مانرویل، که نامزدش را دستخوش خیال ها و رؤیاهای دور و دراز و ناگهانی می­بیند، علت این امر را از او می ­پرسد. فلیکس دو واندنس با شرح زندگی­اش به این سؤال جواب می­دهد. ویکنت دو واندنس جوان، که با خشونت و محروم از محبت بزرگ شده است، به مجلس میهمانی که به افتحار دو دانگولم ترتیب داده شده است، می­رود. بانوی بسیار زیبایی در گوشه ­ای از سالن در کنارش می ­نشیند. نوجوان که مجذوب شده است،به او ابراز علاقه می‌کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زنبق دره

  • ناشر: فردوس
  • کد کتاب: 88776
  • موجودی: در انبار
  • 350,000ریال
  • 315,000ریال

برچسب ها: انوره دو بالزاک, م. ا. به آذین, داستان های فرانسوی, داستان های کلاسیک, کتاب زنبق دره