كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
زنبق دره

زنبق دره

نویسنده: انوره دو بالزاک
مترجم: م . ا . به آذین
ناشر: اندیشه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 310
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1336 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : عالی ؛ لبه بالایی شصت صفحه کتاب زرد شده است

 

مروری بر کتاب

زنبق دره؛ رمانی از انوره دو بالزاک، نویسنده فرانسوی، که در ۱۸۳۵ انتشار یافت. این رمان، که نخستین بررسی صحنه­هایی از زندگی شهرستان(کمدی انسانی) است، بنیان اصیل و بدیعی دارد. داستان به شکل دو نامه عرضه می­شود:

یکی از این نامه­ ها، که نامه ­ی بلندی است و تقریباً تمام رمان را می­گیرد، اعتراف­نامه کنت فلیکس دو واندنس (خطاب به کنتس ناتالی دو مانرویل است.

نامه دیگر که چهار پنج صفحه است جواب کنتس را تشکیل می ­دهد. این دو قهرمان در آستانه ازدواج با یکدیگرند، اما مادام دو مانرویل، که نامزدش را دستخوش خیالها و رؤیاهای دور و دراز و ناگهانی می­بیند، علت این امر را از او می­پرسد. فلیکس دو واندنس با شرح زندگی­اش به این سؤال جواب می­دهد.

ویکنت دو واندنس جوان، که با خشونت و محروم از محبت بزرگ شده است، به مجلس میهمانی که به افتحار دو دانگولم ترتیب داده شده است، می­رود. بانوی بسیار زیبایی در گوشه­ای از سالن در کنارش می­نشیند. نوجوان که مجذوب شده است،به او ابراز علاقه می‌کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زنبق دره

  • ناشر: اندیشه
  • کد کتاب: 111949 - 15/1
  • موجودی: در انبار
  • 700,000ریال
  • 580,000ریال

برچسب ها: انوره دو بالزاک, م . ا . به آذین, داستان های فرانسوی, داستان های کلاسیک, کتاب زنبق دره