كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
زنان مبارز جهان آمریکای لاتین

زنان مبارز جهان آمریکای لاتین

مترجم: امان الله ترجمان
ناشر: پرشکوه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 220
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

 زنان در کشورهای پیشرفته آمریکای لاتین توانسته‌اند وجهه اجتماعی قابل توجهی همچون مرد‌ها داشته باشند، به این صورت که صدای آن‌ها نیز در جامعه شنیده می‌شود و می‌توانند اطمینان داشته باشند که دیگر همانند گذشته قربانیان خشونت نیستند و دولت از آن‌ها حمایت می‌کند.

توانایی زنان در جامعه هر بار بیشتر مورد توجه قرار گرفته و نشان داده‌اند که در شرایط یکسان می‌توانند کارایی و عملکردی همچون جنس مخالف خود داشته باشند.یکی از بخش‌هایی که زنان در کشورهای آمریکای لاتین خوش درخشیده‌اند، بخش امنیتی و نظامی است. به این صورت که پست‌های نظامی و امنیتی را با عملکردی مشابه یا در مواردی حتی بهتر از مردان به انجام رسانده‌اند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زنان مبارز جهان آمریکای لاتین

  • ناشر: پرشکوه
  • کد کتاب: 94903
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: امان الله ترجمان, جامعه شناسی سیاسی, آمریکای جنوبی, آمریکای لاتین, جامعه شناسی زنان, زنان, زنان مبارز, کتاب زنان مبارز جهان آمریکای لاتین