منو
سبد خرید

زنانی که کار می کنند

زنانی که کار می کنند
-12 %
زنانی که کار می کنند
  • موجودی: موجود
  • مدل: 139233 - 29/2
  • وزن: 0.30kg
530,000 ریال
600,000 ریال

زنانی که کار می کنند

نویسنده: ایوانکا ترامپ
مترجم: مهدی لطیفی شیره جینی
ناشر: منوچهری
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 272
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

نوشتن قوانینی دوباره برای موفقیت

به اعتقاد من وقتی نوبت به کار زنان می رسد نمی توان یک پاسخ درست از کسی شنید. تنها کسی که می تواند زندگی دلخواه شما را بسازد خود شما هستید.
مادر بزرگ های ما به خاطر حق خود برای کار کردن جنگیدند. مادران ما جنگیدند که خود بتوانند کار در دفتر یا خانه را انتخاب کنند. اما نسل ما اولین نسلی است که زندگی چندی بعدی زنان را کاملا درک کرده و به فال نیک می گیرد. به لطف زنانی که قبل از ما زندگی کرده اند و راه را برای ما هموار ساخته اند ما زندگی دلخواه خود را می سازیم. زندگی ای که برای هر کدام از ما متفاوت از دیگری است.
من خوش شانس بودم که توانستم شغل خودم را از املاک و مستغلات گرفته تا مد و لباس حول علایقم سر و سامان دهم. اما باید گفت که عناوین تجاری ارزش ها و موجودیت مرا توصیف می کنند. من یک مدیرعامل و کارآفرین هستم و به همان اندازه وظایف مادری، همسری، فرزندی و رفاقت را نیز به جای می آورم. کار کردن برای من یعنی موفقیت در تمامی این حوزه ها.
یک سال پیش که در «The Apprentice» ظاهر شدم، سیلی از نامه های زنان جوان را دریافت کردم که همگی به دنبال راهنمایی بودند. فهمیدم که نیاز به بیشتر زنان راه بلد برای گفتمان عمومی در راستای تغییر تفکر و مباحث حول «زنان مشغول به کار» زیاد است. پس انجمنی را راه اندازی کردم که فقط به این موضوع می پردازد. این کتاب حاوی مطالبی است که ابتدا از وب سایت Ivanka Trump.com شروع شدند. وب سایتی که بسیاری از زنان موفق تجربیات، توصیه های بلند پروازی ها و علایق خود را از طریقش به اشتراک می گذارند.
انجمن «زنان مشغول به کار» برای ماراتون زندگی، آموزش ها و جلساتی را برگزار می کند. در این وب سایت یاد می گیریم که چگونه آشپزی و برنامه ریزی کنیم. ما الهام بخش فرزندان و کارمندان خود هستیم. در کار حال حاضر خود دست به نو آوری می زنیم و کسب و کارهای جدید را شروع می کنیم. این کتاب شما را با مهارت هایی آشنا می سازد که من در موقعیت هایی از جمله تشخیص فرصت ها، تغییر تدریجی مشاغل، مذاکره، شرایط کاری، تاسیس شرکت ها، مدیریت کار و خانواده و کمک به تغییر سیستم کاری در جهت بهبود شرایط کاری زنان از انسان های خارق العاده فراگرفته ام. چه در حال و چه در آینده امیدوارم که این اقدامات در بازتعریف موفقیت و ساختن زندگی مبتنی بر علایق و اولویت های شما، الهام بخشتان باشند.
ایوانکا ترامپ اخیرا به واشنگتن رفت تا به دنبال مراسم تحلیف چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا از قدرت گرفتن تحصیلی و اقتصادی زنان و دختران حمایت کند. ایوانکا این کتاب را قبل از انتخابات و زمانی که مدیر ارشد بخش تحقیق و توسعه سازمان ترامپ، موسس هتل های ترامپ و همچنین مدیرعامل و موسس مجموعه های ایوانکا ترامپ و وب سایت شخصی خویش بود به رشته تحریر در آورد. وی از مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شد و نویسنده کتاب پر فروش Trump Card است. ایوانکا ترامپ جزو اسامی بلند آوازه فهرست مجله «40 40under » است که عنوان جوانترین مدیر کاری انجمن اقتصادی جهان را نیز به خود اختصاص داده است. او و همسرش صاحب سه فرزند هستند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات