کتاب زنانی که با گرگها می دوند  فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب عمومی انتشارات پیکان

زنانی که با گرگ ها می دوند

نویسنده: کارلیسا پنکولا استس
مترجم: سیمین موحد
ناشر: پیکان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 648
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 12

 

مروری بر کتاب

افسانه ها و قصه هایی درباره کهن الگوی زن وحشی

در درون هر زنی نیروی قدرتمندی زندگی می کند آکنده از بصیرت، شور، خلاقیت، و دانش بی زمان. او همان «زن وحشی» است که طبیعت غریزی زنان را نمایندگی می کند.اما این موجود به گونه ای در حال انقراض است. دکتر کلاریسا پینکولا استس. در زنانی که با گرگها می دوند با استفاده از گنجینه غنی داستانهای اساطیری. کهن الگوها، افسانه های پریان، و قصه های ملل، راه اتصال مجدد به این نیروی قدرتمند و سالم طبیعت و غریزی زنان را نشان می دهد.

ما با خواندن این کتاب بسیار ارزشمند، بار دیگر می آموزیم که به «زن وحشی» درونمان مهر بورزیم، ارج بنهیم. و او را همچون موجود جادویی و درمانگر روح خویش بپذیریم. دکتر استس در این کتاب برای توصیف روح و روان زنان ادبیات جدیدی خلق کرده است. راین روان شناسی زنان به اصیل ترین شکل خود است که بر پایه دانش روح استوار است.

«من به خاطر کتاب زنانی که با گرگها می دوند از دکتر کلاریسا پینکولا استس متشکرم. این اثر به خواننده نشان می دهد که جسور بودن، پر مهر بودن، و زن بودن چقدر شکوهمند است، هر کسی که سواد خواندن دارد باید این کتاب را بخواند.»

این کتاب بزرگ ترین اثر دکتر کلاریسا پینکولا استس است که برای نخستین بار در سال 1992 میلادی در آمریکا به چاپ رسید و تاکنون به زبان های متعددی در دنیا برگردانده شده است.  کتاب به مدت دو سال جزو فهرست پرفروش ترین کتاب های نشریه نیویورک تایمز بود و بیش از یک میلیون نسخه آن به فروش رفت. همه ما از تمنای وحش لبریزیم ، اما برای مقابله با این تمنا پادزهرهایی فرهنگی وجود دارد. به ما آموخته اند که از این میل و آرزو احساس شرم کنیم. ما موهایمان را بلند کردیم و با آن احساساتمان را پوشاندیم، اما هنوز هم طی روزها و شبهای زندگی مان، سایه زن وحشی از  پشت سر اغوامان می کند. به هر حال هرکجا که باشیم، سایه ای که در پس ما گام بر می دارد قطعا چهارپا دارد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زنانی که با گرگها می دوند

  • ناشر: پیکان
  • کد کتاب: 81704 - 115/3
  • موجودی: در انبار
  • 560,000ریال
  • 530,000ریال

برچسب ها: کارلیسا پنکولا استس, سیمین موحد, خودشناسی, روانشناسی زنان, روانشناسی تحلیلی, روانشناسی یونگ, روانشناسی اجتماعی, کهن الگو, آرک تایپ, کتاب زنانی که با گرگها می دوند, زنانی که با گرگ ها می دوند