کتاب زن، مرد، ارتباط  ؛ زنها ونوسی و مردها مریخی … فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب عمومی انتشارات اوحدی

زن مرد ارتباط

نویسنده: جان گری
مترجم: مهدی قراچه داغی
ناشر: اوحدی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 350
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1376 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مردان مریخی، زنان ونوسی...

کتاب فوق ؛ درباره شیوه های جدید تخفیف تنش در روابط زناشویی و ایجاد عشق و مهر بیشتر ، از طریق تشریح تفاوت های میان زن و مرد بحث می کند و سپس پیشنهاد هایی عملی درباره تخفیف ناراحتی ها و دلسردی ها مطرح می شود تا موجب شادی و صمیمیت بیشتر شما شود. تنش مو جود در روابط زناشویی اغلب مردم از آن روست که یکدیگر را درک نمی کنند شما با مطالعه این کتاب و توجه به تفاوت های میان زن و مرد در شرایطی قرار می گیرید که با همسر خود روابط بهتری ایجاد کنید و او را به حیرت بیندازید.

زن ها و مردها، بدون توجه به این که قرار است با هم تفاوت هایی داشته باشند، رو در روی یکدیگر ایستاده اند. همه ما در مواقعی از همسرمان دلگیر می شویم زیرا این حقیقت مهم را فراموش کرده ایم. انتظار داریم همسر، آنچه را که ما می خواهیم او نیز بخواهد و آنچه را احساس میکنیم، او نیز احساس کند. ما به اشتباه گمان میکنیم که اگر همسرمان، ما را دوست دارد باید به گونه ای با ما رفتار کند یا واکنش نشان دهد که وقتی ما کسی را دوست داریم ، با او رفتار می کنیم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زن، مرد، ارتباط ؛ زنها ونوسی و مردها مریخی …

  • ناشر: اوحدی
  • کد کتاب: 87096 - 45/3
  • موجودی: در انبار
  • 350,000ریال
  • 280,000ریال

برچسب ها: جان گری, مهدی قراچه داغی, ارتباط زن و مرد, روانشناسی خانواده, روابط زن و مرد, زناشویی, ازدواج, مردان مریخی، زنان ونوسی, کتاب زن، مرد، ارتباط ؛ زنها ونوسی و مردها مریخی …