كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
زمین نوآباد ، دو جلدی

زمین نو آباد

نویسنده: میخائیل شولوخف
مترجم: م. ا. به آذین
ناشر: سرو
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 751
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1363 - دوره چاپ: 1

کیفیت : عالی ~ درحد نو

 

مروری بر کتاب

داستان «زمین نو آباد» را شولوخوف درست در چارچوب مرحله انتقال به اقتصاد کالخوزی در کشاورزی کشور همسایه ما قرار داده است و گذشته از ارزش خالص داستانی که آن را در پایگاه یکی از چند اثر بسیار عمده ادبیات شوروی جای می دهد.

برای ما خوانندگان ایرانی، آن هم در این روزگار که تحولی در ارکان اقتصادی و بالنتیجه میهن ما جریان دارد و ضرورت های تکامل به موازات تأثیر پاره ای عوامل جهانی در کار ترکاندن قوالب سنتی و جایگزین کردن آن ها با اشکال تازه در روابط تولیدی جامعه ماست.

«زمین نوآباد» می تواند روشنگر مسائل باشد و کاملاً شایسته است که به دقت خوانده و بررسی شود.

در پایان ژانویه ، با نوازش نخستین نفس گرم هوا، بوی خوشی از باغ های آلبالوبر می خیزد . هنگام ظهر- اگر آفتاب کم و بیش گرمایی داشته باشد - در جاهای محفوظ بوی نازک و اندوهناک پوست درخت آلبالو با رطوبت سس برف آب شنونده و بوی نیرومند و کهنسال زمینی که تازه در کارآمدن از زیربرف و برگ های پوسیده پاییز گذشته است در می آمیزد .

باد اینک ابرها را رانده بود . زمین سیراب گشته از باران در برابر خورشید تابان کرخ مانده بود و بخارهای آبی گون از آن بر می خاست .
بامدادان ، از رودخانه و از زمین های پست باتلاقی مه بلند می شد و کپه کپه ، موج از پی موج ، غلطان از میان گرمیاچی لوگ می گذشت و به سوی استپ می رفت و آن جا در هوا حل می شد و به صورت بخاری بس نازک و فیروزه گون در می آمد .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زمین نوآباد ، دو جلدی

  • ناشر: سرو
  • کد کتاب: 104956 - 71/4
  • موجودی: در انبار
  • 1,000,000ریال

برچسب ها: میخائیل شولوخف, م. ا. به آذین, داستان های روسی, رئالیسم سوسیالیستی, داستان های کلاسیک, کتاب زمین نوآباد ، دو جلدی