منو
سبد خرید

زمین نوآباد ؛ دو جلدی

زمین نوآباد ؛ دو جلدی
زمین نوآباد ؛ دو جلدی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 121102 - 14/6
  • وزن: 1.50kg
3,000,000 ریال

زمین نو آباد

نویسنده: میخائیل شولوخف
مترجم: م. ا. به آذین
ناشر: نیل
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 828
اندازه کتاب: رقعی گالینگور روکشدار - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ : 2

کمیاب - کیفیت : درحد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب

داستان «زمین نو آباد» را شولوخوف درست در چارچوب مرحله انتقال به اقتصاد کالخوزی در کشاورزی کشور همسایه ما قرار داده است و گذشته از ارزش خالص داستانی که آن را در پایگاه یکی از چند اثر بسیار عمده ادبیات شوروی جای می دهد.

برای ما خوانندگان ایرانی، آن هم در این روزگار که تحولی در ارکان اقتصادی و بالنتیجه میهن ما جریان دارد و ضرورت های تکامل به موازات تأثیر پاره ای عوامل جهانی در کار ترکاندن قوالب سنتی و جایگزین کردن آن ها با اشکال تازه در روابط تولیدی جامعه ماست.

«زمین نوآباد» می تواند روشنگر مسائل باشد و کاملاً شایسته است که به دقت خوانده و بررسی شود. در پایان ژانویه ، با نوازش نخستین نفس گرم هوا ، بوی خوشی از باغ های آلبالو بر می خیزد . هنگام ظهر - اگر آفتاب کم و بیش گرمایی داشته باشد - در جاهای محفوظ بوی نازک و اندوهناک پوست درخت آلبالو با رطوبت سس برف آب شنونده و بوی نیرومند و کهنسال زمینی که تازه در کارآمدن از زیربرف و برگ های پوسیده پاییز گذشته است در می آمیزد .

باد اینک ابرها را رانده بود . زمین سیراب گشته از باران در برابر خورشید تابان کرخ مانده بود و بخارهای آبی گون از آن بر می خاست .

بامدادان ، از رودخانه و از زمین های پست باتلاقی مه بلند می شد و کپه کپه ، موج از پی موج ، غلطان از میان گرمیاچی لوگ می گذشت و به سوی استپ می رفت و آن جا در هوا حل می شد و به صورت بخاری بس نازک و فیروزه گون در می آمد .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات