کتاب زمانی برای گریستن نیست! فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات شادان

زمانی برای گریستن نیست!

نویسنده: جوی فیلدینگ
مترجم: شادان مهران مقدم
ناشر: شادان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 390
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

كتابى دیگر از این نویسنده كانادائى كه خود او، این كتاب را حاصل تحقیقات مداوم یك ساله و چندین بار بازنویسى متن مى ‏داند و ادعا مى‏ كند پخته‏ ترین و زیباترین كار او تا زمان چاپ اثر بوده است. منطق داستان بسیار سنجیده و اصولى پیش می رود تا جایى كه شاید حذف كوچكترین جملات از كتاب و یا خطایى جزئى در ترجمه، به اصل داستان لطمه وارد مى ‏كرد. ـ و این نكته، نشان از تبحر نویسنده دارد ـ در ضمن، مترجم نیز با شایستگى از انتقال مفاهیم با زیباترین واژگان، آن هم در حال و هواى زبان ما برآمده است و خواننده در سراسر كتاب این نكته را احساس مى‏ كند كه مترجم در عین پایبندى به اصل اثر، آن را با زبان و فرهنگ ما نیز منطبق نموده است.

بنابراین اگر امروز ادعا كنیم كه در معرفى آثار این نویسنده به جائى رسیدیم كه در خور آثار اوست، حرفى به گزافه نگفته ‏ایم. ذكر این مسئله را نیز لازم مى‏ دانیم كه هر اثر از «جوى فیلدینگ» یك تجربه است. تجربه‏ اى به ارزش یك زندگى، كه حتى اگر هیچگاه براى ما پیش نیامد، ارزش دانستن و بارها مرور كردن را دارد.

نگارش این کتاب به دلیل تحقیقات روانشناسانه بیش از یک سال زمان برد و امروز آن را یکی از سنجیده ترین و زیباترین کارهای خود می دانم.( جوی فیلدینگ)

ما کتابهای بسیاری را با عنوان bestseller برمی گزینیم ولی این کتاب دلایل بسیاری برای این گزینش دارد: تحلیل زیبای اجتماعی جذابیت داستان و ماجرای کشش دار... هیچ خواننده ای به سادگی از کنار آن نخواهد گذشت...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

زمانی برای گریستن نیست!

  • ناشر: شادان
  • کد کتاب: 95342 - 40/4
  • موجودی: در انبار
  • 470,000ریال
  • 390,000ریال

برچسب ها: جوی فیلدینگ, شادان مهران مقدم, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, کتاب زمانی برای گریستن نیست!