منو
سبد خرید

زبان دوم ؛ خودآموز زبان جهانی اسپرانتو

زبان دوم ؛ خودآموز زبان جهانی اسپرانتو
زبان دوم ؛ خودآموز زبان جهانی اسپرانتو
  • موجودی: موجود
  • مدل: 147338 - 67/2
  • وزن: 0.30kg
700,000 ریال

زبان دوم 

نویسنده: ناصرالدین صاحب الزمانی
ناشر: عطائی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 252
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1355 - دوره چاپ : 1

کمیاب - کیفیت : نو ؛ لبه جلد کتاب سائیدگی مختصری دارد

 

مروری بر کتاب

معرفی برترین دستاورد بشر در قلمرو زبان 

کتاب حاضر، شامل تمامی قواعد زبان اسپرانتو، جامع ترین ، مفصل ترین خودآموزی است که تاکنون به زبان فارسی ، انتشار یافته است .این کتاب ، در یازده درس ، 2 پیوست و 303 بند ، تدوین شده است .در اسپرانتو ، هرچه نوشته شود ، عیناً همان خوانده می شود و هرچه شنیده شود همان نوشته می شود.اسپرانتو زبانی است که برای ارتباط بین مردمان غیر هم زبان پدید آمده و به ملیت ها و قومیت های زبانی این امکان را میدهد که توام با کاربرد آن در عرصه ارتباطات فراملی، ارزش های زبانی خود را پاس بدارند.

اسپرانتو زبان ملی هیچ کشوری نیست. متعلق به همه و هیچ کس است. آموزش و فراگیری آن تهدید کننده هیچ فرهنگ و زبان بومی نیست و در استفاده از آن کسی را بر دیگری امتیاز ویژه ای نیست و به همین دلیل سازمان یونسکو تاکنون 2 قطعنامه در حمایت از آموزش، گسترش و به کارگیری اسپرانتو صادر کرده است.

اسپرانتو به علت ساختار منطقی، زبانی آسان است. دستور زبان آن فاقد قواعد پیچیده و هر گونه استثناء میباشد. یادگیری آن در سطح قابل قبول طی یک ترم تحصیلی امکان پذیر است و برای آموزش آن نیاز به سالها وقت و صرف هزینه های گزاف نیست. پژوهشهای انجام شده نشانگر آن است که آموزش اسپرانتو از هر زبان دیگری حداقل 10 برابر آسانتر است و زبان آموزان اسپرانتو آمادگی بیشتری نسبت به یادگیری زبانهای دیگر دارند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات