منو
سبد خرید

زبان بدن ؛ چگونه می توان از طریق اشاره های بدن افکار دیگران را خواند؟

زبان بدن ؛ چگونه می توان از طریق اشاره های بدن افکار دیگران را خواند؟
-17 %
زبان بدن ؛ چگونه می توان از طریق اشاره های بدن افکار دیگران را خواند؟
  • موجودی: موجود
  • مدل: 150881 - 31/2
  • وزن: 0.20kg
290,000 ریال
350,000 ریال

زبان بدن

نویسنده: آلن پیز
مترجم: زهرا حسینیان
ناشر: ترانه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 176
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

چگونه می توان از طریق اشاره های بدن افکار دیگران را خواند؟

افرادی هستند که ظرف چند دقیقه پس از ورود به سالنی پر از جمعیت می‌توانند دقیقا رابطه بین افراد حاضر و احساساتشان را توصیف کنند...ارتباط بشر بیشتر به وسیله استفاده از اشاره‌ها، وضعیت نشستن و موقعیت برقرار می‌شود. ارتباط غیرکلامی فرآیندی پیچیده است که شامل افراد، کلمه‌ها، آهنگ صدا و حرکت‌های بدن می‌شود.

کتاب حاضر بینش وسیع‌تر در زمینه ارتباط با دیگران را ارائه می‌دهد، به گونه‌ای که فهم عمیق‌تری نسبت به مردم بیابیم و در نتیجه خود را بهتر درک کنیم.هدف این کتاب این است که:
الف) خواننده را نسبت به علامت‌ها و نشانه‌های غیر‌کلامی‌اش آگاه سازد.
ب) نشان دهد که چگونه مردم با استفاده از این وسیله، با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.

این کتاب هر یک از اجزا‌ی زبان بدن - که شامل حرکات سر و تن و حرکات سر و دست می‌شود - را به صورت مجزا مورد بررسی قرار می‌دهد، اما ارتباط غیر‌کلامی فرایندی پیچیده است که اصوات، کلمات، تن صدا و حرکات بدن را در بر می‌گیرد. من در این کتاب قصد دارم تا به خواننده درباره‌ی ارتباط با سایر انسان‌ها بینش و آگاهی بیشتری بدهم و بدین ترتیب وی صاحب درکی عمیق‌تر از سایر افراد و در نتیجه خودش شود؛ در حالی که عدم شناخت و ناآگاهی، ترس، نگرانی و یا سوء برداشت به‌ وجود می‌آورد و ما را نسبت به رفتارهای سایرین عیب‌جوتر می‌کند.

در ابتدا هدف من از تألیف این کتاب، ارائه‌ی اثری علمی ـ دانشگاهی بود، ولی طی چند سال تحقیقات و استفاده از منابع مختلف برای نگارش این کتاب، به‌گونه‌ای آن را بسط داده ‌است که هر فردی صرف‌نظر از حرفه یا مقامش بتواند از آن استفاده کرده، به درک بهتری از پیچیده‌ترین واقعه‌ی زندگی - یعنی برخورد رو در رو با افراد - دست یابد.
                                                                                                                                                آلن‌پیز

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات