منو
سبد خرید

زارع شیکاگو

زارع شیکاگو
درحال حاضر موجود نمی باشد
زارع شیکاگو
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 126321 - 111/5
  • وزن: 0.20kg
  • UPC: 48
0 ریال

زارع شیکاگو

نويسنده: گابریل تیموری
مترجم: کریم کشاورز
ناشر: سپهر
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 65
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1351 - دوره چاپ: 2

کمیاب -  کیفیت : درحد نو ~ نو
 

مروری بر کتاب

نمایشنامه مصور - اقتباس از مارك تواين

مدير روزنامه‌ي «زارع شيکاگو،» که از کار بيست‌ساله‌اش خسته شده ، قصد دارد براي نشريه‌اش سردبيري استخدام کند تا خود فرصتي براي استراحت داشته باشد.در ابتدا آرتور به دفتر روزنامه مي‌آيد و تقاضاي کار مي‌کند. او تحصيل‌کرده‌ي رشته‌ي کشاورزي‌ست ومتخصص اين‌کار. با اين حال، به علت اين‌که از برخي مطالب روزنامه ايراد مي‌گيرد و ضعف‌هاي آن را به مدير گوش‌زد مي‌کند، رد مي‌شود. او که به پول احتياج دارد مي‌پذيرد به‌عنوان مستخدم در اداره‌ي روزنامه مشغول به کار شود و مدير با خواسته‌ي او موافقت مي‌کند.

سپس، سام ـ که شيادي چاپلوس و بي‌نهايت زرنگ - است نزد آقاي مدير مي‌آيد. اين مرد جوان، که اندک سررشته‌اي از کشاورزي و روزنامه‌نگاري ندارد، با تملق و چرب‌زباني مدير را متقاعد مي‌کند که با حقوقي بسيار بالا او را استخدام کند. در عوض، قول مي‌دهد به‌زودي تيراژ روزنامه را بسيار افزايش دهد.

سام سرتاسر روزنامه‌ي کشاورزي «زارع شيکاگو» را با مزخرفات و دستورالعمل‌هاي مسخره پر مي‌کند و روزنامه را به چاپ‌خانه مي‌فرستد. ديري نمي‌گذرد که خبر مي‌رسد «زارع شيکاگو» شهر را به هم ريخته و هزاران نسخه از آن به فروش رفته است. اين در حالي‌ست که پيش از آن اين روزنامه‌ي تخصصي خريداران محدودي داشته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات