کتاب رژیم غذایی گروه خون فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب سلامت انتشارات امیر کبیر

رژیم غذایی گروه خون

نویسنده: آدامو کاترین ویتنی
مترجم: گیله گل بهروزان
ناشر: امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 296
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1389 ~ 1387 - دوره چاپ: 8 ~ 6

کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

دکتر آدامو پزشک و متخصص درمان به روش های طبیعی و محققی بین المللی است. دکتر آدامو طی تحقیقاتش بر روی گروه خون و تغذیه ، و درمان بیماری ها به روش های طبیعی از سوی انجمن پزشکان به عنوان پزشک نمونه سال ۱۹۹۰ شناخته شده است. او از سوی سازمان درمان طبیعی پزشکان آمریکا ، جایزه بهترین پزشک درمانگر به روشهای طبیعی در سال 1995 را از آن خود ساخت.

کتاب حاضر درباره معرفی خصوصیات گروه های مختلف خونی، جغرافیای انسانی گروه های خونی، مشخصات عمومی فردی و جمعی حاملان آنها و سرانجام ارائه ی بهترین رژیم ‏های غذایی برای هر یک از آن هااست. این رژیم‏ ها با در نظر گرفتن «جنسیت» ، «مناطق جغرافیایی» ، «امراض مختلف» ، «سن» و سایر خصوصیات ارائه شده است ، و از منابع طبیعی بهره‏ٌ فراوان گرفته‏ اند . مسائل اصلی که در این کتاب به آن ها پرداخته شده است عبارت اند از : « گروههای خونی»، «رژیم‏ های غذایی»، « برنامه‏ های تمرینی غذایی» و «طرح بهداشتی زندگی»

این کتاب نشان می دهد که نوع خون نقش مهم واساسی در طول عمر و درمان بیماری ها و..دارد و تعیین کننده ی استعداد افراد در ابتلا به بیماری های مختلف است. نوع خون همچنین عامل تعیین کننده ای درمیزان انرژی افراد و توانایی های هر فرد در سوزاندن انواع کالری، واکنش در مقابل فشارهای روحی وشاید حتی شخصیت است.

فهرست

هویت گروه خون شما
رمز خون
نشانه ‏های گروه خون
رژیم غذایی گروه خون
 و ...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رژیم غذایی گروه خون

  • ناشر: امیر کبیر
  • کد کتاب: 82662- 77/4
  • موجودی: در انبار
  • 120,000ریال
  • 88,000ریال

برچسب ها: آدامو کاترین ویتنی, گیله گل بهروزان, سلامتی, پزشکی, تغذیه, گروه خونی, رژیم غذایی, کتاب رژیم غذایی گروه خون