منو
سبد خرید

رویکردها و طرح های آمریکایی درباره ایران

رویکردها و طرح های آمریکایی درباره ایران
-18 %
رویکردها و طرح های آمریکایی درباره ایران
  • موجودی: موجود
  • مدل: 143249 - 207/2
  • وزن: 0.53kg
450,000 ریال
550,000 ریال

رویکردها و طرح های آمریکایی درباره ایران 

نویسنده: علی عبدالله خانی
ناشر: ابرار معاصر تهران
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 530
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

در این کتاب در یک بخش تحت عنوان «بنیان‌ها و روندهای جریان‌ساز آمریکایی» پنج فصل: نیروها، گفتمان‌ها، نقش کانون‌های تصمیم‌ساز در سیاست خارجی آمریکا، نیروها و عوامل مؤثر در روابط ایران و آمریکا، گزینه‌ها و روش‌های بنیادین آمریکایی در مقابل ایران، بررسی گردیده است.بنابراین به نسبت کتاب سال 1385، چهار فصل مهم به کتاب افزوده شده و از این جهت کتاب از غنای بالایی برخوردار گردیده است.

بخش دوم کتاب تحت عنوان «مراکز و کانون‌های تصمیم‌ساز آمریکایی»، شامل 16 فصل است که به تفکیک طرح‌ها و پروژه‌های مهم‌ترین و اصلی‌ترین مراکز و اندیشکده‌های تصمیم‌ساز آمریکایی درباره ایران با رویکردهای اصل جنگ، تغییر از درون، بازدارندگی و سازش مورد بررسی قرار گرفته است و از این جهت نیز کتاب به نسبت سال 1385 یازده فصل بیشتر داشته و از عمق و گستردگی بسیار بیشتری برخوردار است.

کتاب جدید در نوع خود مجموعه‌ای کامل از رویکردها، طرح‌ها و پروژه‌های آمریکایی درباره ایران می‌باشد که امید است بتوانیم هراَزچندگاهی، ضمن پوشش دادن مراکز و اندیشکده‌های بیشتری جدیدترین طرح‌ها و پروژه‌های آمریکایی درباره ایران را تحلیل و بررسی نمائیم. امیدواریم این کتاب بتواند بار دیگر به منبعی درخور برای علاقه‌مندان مسائل ایران و آمریکا تبدیل شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات