كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
رویای یک تصویر

رویای یک تصویر

نویسنده: زهرا متین
ناشر: درسا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 392
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1380 - دوره چاپ: 1 

مروری بر کتاب 

رؤیای یک تصویر از آنجایی آغاز شد که خسرو این جوان پر شور و با احساس دل در گرو تصویری نهاد که دوستش بیژن آن را نقاشی کرده بود. تصویری که تنها وسعت خیال می‌توانست به آن جان ببخشد، چنانکه هر زمان خسرو نگاهش بر آن می‌افتاد به‌طور غیرارادی مجذوب آن می‌شد و بر این باور قرار می‌‌گرفت تا هرطور هست در جست‌وجوی صاحب تصویر برآید.

سرزمینی که در آن گل‌هایی روییده‌اند که ایثار در عشق را معنی کرده و به آن تداوم بخشیده‌اند تا سرخی شفقش تجلی‌گاه دل‌های پاکی باشد که به راز خلقت دست یافته و به عرفانیت آن رسیده‌اند.

عشق خسرو توأم با عشقی پرشکوه‌تر تجلی‌؛اه شفق سرخی شد که تنها متعلق به دل‌های پاکی است که به راز این افسانه آفرینش رسیده و با تکیه بر این حقیقت دشواری‌‌ها را پشت سر گذارده تا شامل الطاف الهی گردد، همانطوری که خسرو و قهرمانان این داستان در رؤیارویی با آنچه تقدیر رقم زده بود قرار گرفتند تا جایی که...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رویای یک تصویر

  • ناشر: درسا
  • کد کتاب: 73561 - 33/6
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 195,000ریال

برچسب ها: زهرا متین, داستان های فارسی, داستان های عاشقانه, کتاب رویای یک تصویر