منو
سبد خرید

رویای باغ سپید

رویای باغ سپید
-20 %
رویای باغ سپید
  • موجودی: موجود
  • مدل: 138417 - 65/3
  • وزن: 0.20kg
240,000 ریال
300,000 ریال

رویای باغ سپید

نویسنده: آرمان آرین
ناشر: ایران بان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 80
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1390 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

داستانی بلند درباره ی سپنتامینو

... سراسر روز بعد من در خواب و بیماری گذشت؛ اشتهایم را از دست داده بودم و بدنم سرد شده بود طوری که انگار شب قبل به جریان مهیبی از برق متصل بوده ام! 
بوی سیگاری که توی بالش و ملحفه و مبل و دیوارهای آپارتمانم بود، چنان دیوانه ام می کرد که با همه ی کسالتی که داشتم برخاستم و همه ی پنجره ها را باز و دو شیشه عطر بر همه جا خالی کردم.
جعبه های سیگار و زیرسیگاری ها را در کیسه ای ریختم و به دالان زباله های آپارتمان انداختم....

راوی مرد جوانی است که داستان عجیب خود را روایت می‌کند. شبی مرد داستان از شمال تهران سوار بر خودروی شخصی‌اش به سمت خانه می‌رود که مردی را یاستاده در کنار خیابان می‌بیند. تصمیم میرگیرد مرد را سوار کند و به مقصد برساند. در نیمه راه مثل همیشه دست می‌برد که سیگاری روشن کند اما فندکش کار نمی‌کند. مرد از او درباره تمایلش به ترک سیگار سوال می‌کند و او در جواب می‌گوید دوست دارد اما نمی تواند. مرد سیگار را از لب جوان داستان برمی‌دارد و بیرون می اندازد و طی یک اقدام شگفت‌انگیز کاری می‌کند که او برای همیشه از سیگار و دخانیات متنفر شود. اقدامی که زندگی جوان را زیرو رو می‌کند و او را به وادی دیگری می‌راند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات