منو
سبد خرید

رومی پرآشوب

رومی پرآشوب
-10 %
رومی پرآشوب
  • موجودی: موجود
  • مدل: 146631 - 19/1
  • وزن: 0.40kg
540,000 ریال
600,000 ریال

رومی پرآشوب

نویسنده: مارسل برایون
مترجم: فریده شبانفر
ناشر: شباهنگ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 389
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 1

کیفیت : نو

 

مروری بر کتاب

زندگی و آثار میکل آنژ

مصور

آنچه زندگی انسان هایی مانند میکل آنژ را با افسانه پیوند می زند عظمت و شگفتی آثاری است که آنها در دوران زندگی خود خلق کرده اند. آثاری چنان شگفت انگیز که نه تنها مردمان عصر خودشان، بلکه مردمان قرن های بعد نیز به سختی باور می کنند انسانی با هشتاد ـ نود سال عمر بتواند چنین آثاری را بوجود بیاورد. همانگونه که ما هنوز هم به سختی باور می کنیم که در چهار هزار سال پیش مردمانی با آن امکانات توانسته باشند بناهایی همچون اهرام مصر را بسازند.

حجم آثاری که میکل آنژ در طول عمر خود در زمینه های طراحی، پیکرتراشی، نقاشی، معماری و... بوجود آورده است، هنوز هم ما را دچار حیرت و شگفتی می کند.

بی جهت نیست که درباره او می گویند: از میکل آنژ پرسیدند: اینهمه مجسمه های عظیم و زیبا را چگونه از سنگ تراشیده ای؟ جواب می دهد: من کار مهمی نمی کنم. این مجسمه ها داخل سنگ هستند من فقط دور آن ها را خالی می کنم تا نمایان شوند. کتاب حاضر به زندگی و آثار میکل آنژ ـ مجسمه ساز ایتالیایی قرن 15 و 16 میلادی ـ اختصاص یافته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات