کتاب رومی پرآشوب ؛ زندگی و آثار میکل آنژ فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب مقالات،نقد،زندگینامه انتشارات شباهنگ

رومی پرآشوب

نویسنده: مارسل برایون
مترجم: فریده شبانفر
ناشر: شباهنگ
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 389
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1388 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

زندگی و آثار میکل آنژ

آنچه زندگی انسان هایی مانند میکل آنژ را با افسانه پیوند می زند عظمت و شگفتی آثاری است که آنها در دوران زندگی خود خلق کرده اند. آثاری چنان شگفت انگیز که نه تنها مردمان عصر خودشان، بلکه مردمان قرن های بعد نیز به سختی باور می کنند انسانی با هشتاد ـ نود سال عمر بتواند چنین آثاری را بوجود بیاورد. همانگونه که ما هنوز هم به سختی باور می کنیم که در چهار هزار سال پیش مردمانی با آن امکانات توانسته باشند بناهایی همچون اهرام مصر را بسازند.

حجم آثاری که میکل آنژ در طول عمر خود در زمینه های طراحی، پیکرتراشی، نقاشی، معماری و... بوجود آورده است، هنوز هم ما را دچار حیرت و شگفتی می کند.

بی جهت نیست که درباره او می گویند: از میکل آنژ پرسیدند: اینهمه مجسمه های عظیم و زیبا را چگونه از سنگ تراشیده ای؟ جواب می دهد: من کار مهمی نمی کنم. این مجسمه ها داخل سنگ هستند من فقط دور آن ها را خالی می کنم تا نمایان شوند. کتاب حاضر به زندگی و آثار میکل آنژ ـ مجسمه ساز ایتالیایی قرن 15 و 16 میلادی ـ اختصاص یافته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

رومی پرآشوب ؛ زندگی و آثار میکل آنژ

  • ناشر: شباهنگ
  • کد کتاب: 44404
  • موجودی: در انبار
  • 380,000ریال

برچسب ها: مارسل برایون, فریده شبانفر, نقاشی, داستان های ایتالیایی, میکل آنژ, داستان های تاریخی, داستان های انگلیسی, تاریخ هنر, کتابرومی پرآشوب ؛ زندگی و آثار میکل آنژ