منو
سبد خرید

روش های جذب و متقاعد کردن دیگران

روش های جذب و متقاعد کردن دیگران
-21 %
روش های جذب و متقاعد کردن دیگران
  • موجودی: موجود
  • مدل: 117732 - 4/2
  • وزن: 0.30kg
840,000 ریال
1,059,000 ریال

روش های جذب و متقاعد کردن دیگران

نویسنده: دیوید جی. لیبرمن
مترجم: امیرحسن مکی

ناشر: نسل نو اندیش

زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 302
اندازه کتاب: رقعی لب برگشته - سال انتشار: 1392 - دوره چاپ: 7

 

 

مروری بر کتاب

آیا از این که دیگران شما را فریب دهند یا مورد سوء استفاده‌ی آنان قرار گیرید ناراحتید؟ آیا بعضی وقت‌ها احساس می‌کنید آن گونه که باید مورد توجه قرار نگرفته‌اید یا از احترامی که شایسته شماست برخوردار نیستید؟ اگر تاکنون در این آرزو به سر می‌برده‌اید که بتوانید از عهده‌ی هر کاری یا مشکلی به خوبی برآیید، اینک به آرزوی خود دست خواهید یافت!

چرا زمانی که می‌توانید با استفاده از مهم‌ترین رموز و تاکتیک‌های روان شناسی کارها را آن گونه که می‌خواهید انجام دهند، باید به دیگران اجازه دهید که زندگی شما را رقم بزنند؟! این کتاب شما را به دنیایی وارد می‌کند که در آن اصول روانشناسی تبدیل به یک فرمول ساده شده است و به راحتی می‌توان آن را دنبال کرد و به واسطه‌ی آن هر موقعیتی را تحت کنترل در آورد. به عبارت دیگر این کتاب مجموعه ای از شیوه‌ها و روش‌های ساده ولی با اهمیت روانشناسی است.

در اینجا شما به دنیایی وارد می شوید که علم روانشناسی در آن حاکم است. تشخیص دادن نیرنگ ها، تغییردادن ذهن افراد یا کنترل کردن موقعیت ها به استفاده از دستورالعمل های آسان و یک سری راهکارها و روشهای بسیار ساده امکان پذیر شده است.در این دنیا، شما می توانید کامل ترین و پیشرفته ترین برنامه های روانشناسی را به کار گیرید تا ذهن خود را به نیرومندترین اسلحه خود تبدیل کنید.

اگر تاکنون در این آرزو به سر می برده اید که بتوانید از عهده ی هر کار یا مشکلی به خوبی بر آیید،اینک به آرزوی خود دست خواهید یافت!چرا زمانی که می توانید با استفاده از مهم ترین رموز و تاکتیک های روان شناسی کارها را آنگونه که می خواهید ترتیب دهید و دیگران را بر آن دارید که هر آنچه را که می خواهید انجام دهند،باید به دیگران اجازه دهید که زندگی شما را رقم بزنند؟!

این کتاب شما را به دنیایی وارد می کند که در آن اصول روان شناسی تبدیل به یک فرمول ساده شده است و به راحتی می توان آن را دنبال کرد و به واسطه ی آن هر موقعیتی را تحت کنترل در آورد. به عبارت دیگر این کتاب مجموعه ای از شیوه ها و روش های ساده ولی با اهمیت روان شناسی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات