روش های آسودن ذهن ؛ خودآموز بهبود شخصیت

روش های آسودن ذهن ؛ خودآموز بهبود شخصیت

نویسنده: تورمن وینسنت پیل
مترجم: فریبا مقدم
ناشر: دایره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 240
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

شما می‌توانید بایدها و توقعات قطعی و مطلق‌گرایانه خودتان را زیر سؤال برده و با این کار به سرعت از ناراحتی‌تان کم کنید یا به عبارت دیگر تجدید نظر کنید. برخی از بدترین و غیرقابل تحمل ترین وقایع ناخوشایند را در نظر بگیرید و خودتان را مجبور کنید به جای وحشت کردن، دلسرد شوید، می‌توانید کمترین ناراحتی را خود ایجاد کنید.

احساسات مخدوش شده و بیمار می توانند مانع روابط سالم شوند و سبب افسردگی و امراض جسمی و فکری شوند .مشکلات غیر قابل حل و ضربه های احساسی قادرند در عمق وجود و ذهن شما بمانند و واکنش های جسمانی و احساسی را بوجود آورند که باعث بوجود آمدن افکار و نگرشهای نا خوشایندی می شود.

بهبود احساسات به زندگی هر انسانی مربوط می شود ، هیچ کس زندگی کاملی ندارد . شما هم احتمالا مانند هر شخص دیگری آسیب دیده ، به درستی درمان نشده اید ، دچار کشمکش شده اید ، پذیرفته اید یا طرد شدن را تجربه کرده اید و از ضربه هایی مانند از دست دادن عزیزان و … رنج برده اید . بیشتر اوقات قادرید گرد و غبار خود را بتکانید و به زندگی ادامه دهید ، اما گاهی برخی تجارب خاص منجر به جراحاتی می شوند که ماندگارند و تاثیری منفی بر زندگی شما می گذارند.

احساسات زخمی و بهبود نیافته می توانند به رابطه های ناسالم ، افسردگی و بیماری های جسمی و ذهنی منجر شوند . مسائل حل نشده و ضربه های احساسی می توانند در عمق وجود و ذهن شما محبوس شوند و واکنش های آشفته ی جسمانی و عکس العمل های احساسی را پدید آورند که منجر به تفکر و رفتار رنج آور می شود.بنابراین صرف کردن زمان برای حل و فصل مسائل بسیار ارزشمند است تا بتوانید از آن مشکلات رها شویم و در زندگی پیش رویم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

روش های آسودن ذهن ؛ خودآموز بهبود شخصیت

  • ناشر: دایره
  • کد کتاب: 43027
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال
  • 225,000ریال

برچسب ها: تورمن وینسنت پیل, فریبا مقدم, روانشناسی شخصیت, خودشناسی, روانکاوی, روانشناسی اجتماعی, روانشناسی بالینی, کتاب روش های آسودن ذهن