دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

روشهای ساده برای داشتن دختر توانمند

روش های ساده برای داشتن دختر توانمند

نویسنده: پرمودا باترا
مترجم: زهرا منصوری
ناشر: آوین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 171
اندازه کتاب: جیبی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب

مصور

زمانی بود که والدین به طورغریزی فرزندان خود را براساس سنت ها و ارزش های مرسوم عصرخود بزرگ می کردند اما دردنیای متغیرامروز، ارزش ها نیز به نوبه خود دچار دگرگونیهای بنیادین شده اند .
نتیجه این است که دیگردغدغه والدین ، تنها اتخاذ شیوه هایی برای تربیت فرزندان نیست بلکه یافتن شیوه هایی است که خود آنان نیزپذیرایش باشند .

این کتاب با استفاده از شیوه‌ای بدیع با یک موضوع دائمی بسیار جالب و فوق‌العاده برخورد کرده است و یکی از دغدغه‌های همیشگی خانواده‌ها ـ ‌تربیت فرزند به‌خصوص دخترـ را مورد بررسی قرار داده است. در روزگار قدیم والدین از روی غریزه می‌دانستند که چگونه فرزندان خود را مطابق با آداب و رسوم دیرینه تربیت کرده و بار بیاورند. اما حالا با توجه به تغییرات سریع جهان، ارزش‌ها هم در معرض تغییرات بنیادی قرارگرفته‌اند.

راههای ساده برای تربیت دختری عاقل و دنیا دیده، نه تنها بر مسئولیت والدین در رابطه با تربیت دختر خود تاکید دارد، بلکه همچنین برلزوم داشتن نوعی برخورد با فرزندان به صورتی که برای آنها پذیرفتنی باشد، تکیه می‌کند. تربیت فرزندان به‌صورتی که به افرادی متعادل و سازگار بدل شوند از وظایف اساسی یک پدر و مادر خوب است. این کتاب، فرصتها و نکته‌های مفیدی را برای آموزش خانواده‌ها ارائه می‌دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات