دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

روشنگری شگفت انگیز پرفسور کاریتا

روشنگری شگفت انگیز پرفسور کاریتا

نویسنده: استیون لوکس 
مترجم: مانی صالحی علامه
ناشر: نیلوفر

زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 360
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

داستانی درباره مکتب های ادبی

چرا بازداشتم می کنید؟
رئیس گروه با چهره ای بی حالت گفت: «چرا بازداشتت می کنیم؟»
آیا این پرسش او یک پاسخ بود؟ یا فقط جمله او را تکرار می کرد تا بهتر آن را بفهمد؟ یا می خواست برای سگ هایش موضوع را روشن کند؟ یا شاید جواب او در واقع نوعی سوال بود؟ آیا نیکولاس می بایست به سوال خودش جواب می داد؟ یا رئیس گروه داشت مسخره اش می کرد؟ هرچه باشد، چرا نباید او را دستگیر می کردند؟ و چرا باید دلیلی برای دستگیریش در کار باشد؟

در این روزها در «نظام آباد»، نظامیان نیازی به دلیل نداشتند. او به آهستگی بهترین لباسش را می پوشید (شاید دیگر به این زودی ها فرصتش را پیدا نمی کرد) و منتظر بود ببیند چه حرف دیگری گفته می شود. رئیس گروه گفت: «تو را بازداشت نمی کنیم...

این کتاب مجموعه ای از ایده هایی است که در سال 1995 منتشر شد که در فضایی داستانی تنظیم شده است و سرچشمه اصلی طنز آن مبتنی بر ادعاهایی است که لوکس در باره این جهان ارائه می کند.

در کشور نظامی میلیتاریا ، پروفسور نیکلاس کاریتات ، محققی منزوی روشنگراست که دستگیر می شود زیرا او به امیدهای دشمنان ملت خوشبین بوده است. هنگامی که در زندان است ، او توسط جاستین ، دانشجوی سابق و بخش فعلی یک گروه چریکی به نام "دست" نجات می یابد و به او ماموریت داده می شود برای یافتن بهترین دنیای ممکن.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات