منو
سبد خرید

روزگار مورچه های کوبایی

روزگار مورچه های کوبایی
-13 %
روزگار مورچه های کوبایی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 91776 - 80/6
  • وزن: 0.20kg
105,000 ریال
120,000 ریال

روزگار مورچه های کوبایی

نویسنده: باسط زندی
ناشر: مس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 96
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب

مجموعه چند داستان کوتاه از نویسنده

کتاب حاضر، از مجموعه «ادبیات بی ربطی» و متشکل از داستان‌های تجربی با گرایش نوگرایانه است. در این مجموعه سعی شده آثاری با ساختار متفاوت با ادبیاتی که در ایران به چاپ رسیده گردآوری شود. «نمی دانم چطور شد. احساس کردم عاشقش شده‌ام یا شاید هم بی آنکه شستم خبردار بشود، اسیر هزارتوی معدة تنهایی خانه شدم. این شروع دنیای جدید من بود. زندگی جدید من.»

رمانی به ظاهر مدرنیستی و به تعبیر مالکوم بردبری «خود معطوف» است. نظام دلالتی موجود در رمان مطابق با جهان واقعی نیست و مدلول دال‌ها، درون دنیای داستان قرار دارند.متن، به غایت احساسی و فردگرایانه است اما برخلاف رمان‌های مدرنیستی که قهرمان آنها تلاش چندانی برای تغییر وضعیت موجود نمی‌کند در این رمان، شخصیت قهرمان که همانا راوی داستان است بر اساس تصمیمی فرااحساسی به تکاپو می‌افتد تا موقعیت خود و زندگی‌اش را بهبود بخشد تا از آن همه بدبختی و رنج رهایی یابد؛ با این‌حال اگرچه با یک دوراهیِ ناخواسته‌ استعاری مواجه می‌‌شود اما در نهایت نتیجه همان خواهد شد که باید. داستان با شروعی مناسب آغاز می‌شود و با ریتمی قابل قبول پیش می‌رود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات