کتاب روزگار رهائی ؛ ترجمه یوم الخلاص ؛ دو جلدی فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب اسلام انتشارات آفاق

روزگار رهائی ؛ ترجمه یوم الخلاص

نویسنده: کامل سلیمان
مترجم: علی اکبر مهدی پور
ناشر: آفاق
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1306
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1364 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب


آری روز موعود نزدیک است و نشانه هایش یکی پس از دیگری ظاهر می شود و ما در آستانه ی فرا رسیدن روز رهائی انسانها از زیر یوغ استعمار و استبداد هستیم. ما هرگز وقتی تعیین نمی کنیم ولی از گفتار معصومین(ع) در می یابیم که انشاء الله بزودی حضرت بقیه الله (عج) را خواهیم دید که در کنار خانه ی خدا ایستاده و برای اصلاح جهان برخاسته و با یک رستاخیز عمومی جهان را از تاریکی فقر و جهل و ظلم رهائی می بخشد و حکومت واحد جهانی را بر اساس عدالت و آزادی استوار می سازد.

یوم الخلاص فی ظل القائم المهدی ترجمه شده به فارسی با نام «روزگار رهایی» نام کتابی است درباره دوران پیش از ظهور امام مهدی (عج) که توسط کامل سلیمان نویسنده شیعی لبنانی نوشته شده است. وی به نشانه ها و حوادث در آستانه ظهور بر اساس روایات پرداخته و دنبال تطبیق برخی از احادیث با حوادث در شرف وقوع روزگار خود است. در این کتاب بیش از ۶۰۰ حدیث پیرامون علائم ظهور از امامان آمده است.

این کتاب در ۲۰ بخش تنظیم شده است که نیمی از آن به بیان کلیّاتی از احوال، آثار غیبت و انتظار، و دلایل و حکمت‌های آن‌ها و ردّ منکران حضرت مهدی(عج) پرداخته است. نیمه دوم کتاب، به حوادث نزدیک ظهور، قیام و حکومت حضرت، نشانه‌های آخر الزمان، صفات یاران و مخالفان وی پرداخته است. مؤلف در نگارش این اثر، در هر بخش، نخست سخنان پیامبر اکرم(ص) و سپس روایات دیگر معصومان(ع) را مورد توجه و بررسی قرار داده است.

مؤلف در نگارش این اثر، در هر بخش، نخست سخنان پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله وسلم) و سپس روایات دیگر معصومان(علیهم السلام) را مورد توجه و بررسی قرار داده است.

فهرست 

مهدی منتظر کیست؟
سیمای حضرت مهدی(عج)
میلاد مسعود
راز غیبت
استفاده از امام غائب
راز طول عمر
غیبت صغری
غیبت کبری
دوران حیرت
انتظار
یاران امام زمان(عج)
روزگار رهائی
...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

روزگار رهائی ؛ ترجمه یوم الخلاص ؛ دو جلدی

  • ناشر: آفاق
  • کد کتاب: 72085 - 105/3
  • موجودی: در انبار
  • 1,400,000ریال
  • 1,050,000ریال

برچسب ها: کامل سلیمان, علی اکبر مهدی پور, فقه شیعه, مهدویت, شیعه, تاریخ شیعه, شیعه, کتاب روزگار رهائی ؛ ترجمه یوم الخلاص