کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
روزه می تواند زندگی ات را نجات دهد!

روزه می تواند زندگی ات را نجات دهد!

نویسنده: هربرت. م. شلتون
مترجم: ماشاء الله فرخنده
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 378
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

درست در زمانی که در اوج نا امیدی بودم و دنبال امیدی می گشتم یکی از کسانی که به وسیله روزه گرفتن بیماری آلرژی خود را درمان کرده بود خواندن این کتاب را به من پیشنهاد کرد. در آن روزگار من از دکترها قطع امید کرده بودم و سرگردان و بریده از همه به دنبال روش درمانی دیگری غیر از روش دکترها می گشتم که در آن شرایط بحرانی با این کتاب آشنا شدم. از آنجا که از خانواده ای مذهبی بودم در گذشته بارها از سنین ده دوازده سالگی روزه گرفته و به همین خاطر با روزه گرفتن تا اندازه ای آشنا بودم، اما نه روزه ای که در این کتاب به آن پرداخته شده است.

پس از تهیه و خواندن این کتاب تصمیم گرفتم که روزه بگیرم و این نوع روزه گرفتن را هم تجربه کنم، بدون این که اطلاعی داشته باشم که با گرفتن این نوع روزه بدنم چه واکنش هایی را نشان می دهد و در هنگام روزه چه مشکلات و بحران های پاکسازی می تواند پیش آید.

تقریبا در حدود نیم قرن است كه من خود را طبق روش طبیعی تندرستی (Natural Hygiene) با روزه و روزه‌داران مشغول كرده‌ام و توانسته‌ام تجارب و آزمایش‌های بی‌شماری را در این خصوص جمع‌آوری نمایم و به همین علت حقیقت روزه را فهمیده‌ام و می‌دانم كه روزه انسان را قوی و سالم می‌كند...".

براین اساس نگارنده، از نقش و تأثیر روزه در سلامت و تندرستی، كاهش چربی‌ها، و مقابله با برخی بیماری‌ها سخن می‌گوید وعلل و اسباب آن را مطرح می‌سازد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

روزه می تواند زندگی ات را نجات دهد!

  • 539,000ریال
  • 440,000ریال

برچسب ها: هربرت. م. شلتون, ماشاء الله فرخنده, روزه, سلامتی, پزشکی, تغذیه, طب اسلامی, کتاب روزه می تواند زندگی ات را نجات دهد!