كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
روزنامه اطلاعات ؛ از دی ماه 57 شماره 15764 تا اسفند ماه 57 شماره 15805 ؛ در یک مجلد صحافی شده

روزنامه اطلاعات ؛ صحافی شده

زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 700
اندازه کتاب: رحلی بزرگ گالینگور - سال انتشار: 1357

کمیاب - کیفیت : در حد نو
 

مروری بر کتاب

از دی ماه 57 شماره 15764 تا اسفند ماه 57 شماره 15805

روزنامه اطلاعات قدیمی ترین روزنامه ایران است که امروزه نیز چاپ آن ادامه دارد. این روزنامه برای نخستین بار در شامگاه روز یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۰۵ در تهران چاپ شد و قیمت تک نسخه آن چهار شاهی بود.
انتشار اطلاعات در آغاز فقط دو صفحه را دربرمی‌گرفت و تیراژ آن ۵۰۰ نسخه بود، اعضای کادر آن نیز به جز سرپرست و مدیر روزنامه، فقط دو نفر بودند. اما به تدریج این مرکز گسترش یافت و با گذشت زمان، محدوده کارش از انتشار یک روزنامه بسیار فراتر رفت تا آن حد که به صورت یکی از بزرگ‌ترین موسسه‌های فرهنگی خاورمیانه درآمد.اطلاعات بین‌الملل، جوانان، اطلاعات هفتگی ، روو دو تهران Revue de Téhéran (به فرانسه)، دنیای ورزش، اطلاعات علمی و ماهنامه سیاسی-اقتصادی از نشریات وابسته به این مؤسسه می‌باشند.

روزنامه اطلاعات از آن دسته روزنامه های قدیمی کشور است که به انعکاس اخبار در حوزه های مختلف می پردازد و هیچ گاه از رویکرد اخلاقی و حرفه ای روزنامه نگاری غافل نشد. اطلاعات روزنامه نوستالژیک مردم است و مردم اخبار خوشی ها و ناخوشی های این کشور را در آن دنبال کردند و به نوعی این روزنامه یادآور خاطرات این سرزمین است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

روزنامه اطلاعات ؛ از دی ماه 57 شماره 15764 تا اسفند ماه 57 شماره 15805 ؛ در یک مجلد صحافی شده

  • ناشر: اطلاعات
  • کد کتاب: 79480 - 61/0
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: عباس مسعودی, مطبوعات ایران, تاریخ سیاسی ایران, تاریخ اجتماعی ایران, انقلاب اسلامی, روزنامه قدیمی, کتاب روزنامه اطلاعات