دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

روح خردمند

روح خردمند

نویسنده: پم روی , مویرا هامل
مترجم: شهاب الدین عباسی
ناشر: صدای معاصر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 85
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1400 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

کتاب تاملات 21 روزه درباره معنای زندگی

حکمت الهام بخش دکتر ویکتور یی. فرانکل بنیان گذار مکتب معنادرمانی

آیا تا به حال فکر کرده اید که چه چیزی به زندگی معنا می بخشد؟
ویکتور فرانکل روانپزشک مشهور و بازمانده هولوکاست بود. پیام های او درباره آزادی ، مسئولیت و مقاومت - فارغ از شرایط - زندگی میلیون ها نفر را در سراسر جهان تغییر داده است. اکنون شما نیز می توانید قدرت تحول آفرین آنها را تجربه کنید.

معنی زندگی برای هر کس منحصر به فرد است. نمی توان آن را به صورت حاضر و آماده به شما داد؛ باید کشف شود با استفاده از نقل قول های قدرتمند مستقیم از منبع ، اما متناسب با زندگی امروز - حکمت الهام بخش ویکتوریایی. فرانکل شما را در این سفر هدایت می کند. از طریق تمرینات تأملی که به شما کمک می کند زندگی خود را در منظر قرار دهید ، شما را به سمت انجام شیفت های لازم برای داشتن یک زندگی کاملا معنادار راهنمایی می کند.

در هر لحظه ، شما این فرصت را دارید که از راه های بزرگ یا کوچک ، انتخاب های معنی داری انجام دهید. این انتخاب ها به شما و دنیای اطراف شما شکل می دهد. چگونه تصمیم خواهید گرفت؟ این کتاب شما را قادر می سازد تا هوشمندانه انتخاب کنید.

پم روی نویسنده این کتاب طرفدار سلامت روان و رفاه کودکان و بزرگسالان است. او با سابقه خود در زمینه تحقیقات بازار و تجارت ، وبلاگی را با عنوان Pam Roy Blog ، با تمرکز بر آموزش و آماده سازی دانش آموزان برای آینده کار و زندگی معنادار می نویسد. او مربی جوانان برای تصمیم گیری در مورد زندگی است. پم با الهام از فلسفه معنا محور ویکتور فرانکل ، درگیر پروژه های فیلم و کتاب مربوط به آوردن ایده های خود به نسل جدید است. وی بنیانگذار موسسه ویکتور فرانکل آمریکا و تهیه کننده اجرایی فیلم بلند آینده ، جستجوی انسان برای معنی است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات