كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
روان شناسی حرمت نفس ؛ متن کامل

روانشناسی حرمت نفس

نویسنده: ناتانیل براندن
مترجم: جمال هاشمی
ناشر: شرکت سهامی انتشار
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 359
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : درحد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب 

یک مفهوم جدید از حرمت نفس رابطه عقل منطق با احساسات، طبیعت و آزادی و اختیار

عزت نفس از "خود پنداره" متفاوت است. خود پنداره عبارت است از مجموعه ویژگی هایی است که فرد برای توصیف خویشتن به کار می برد. یک فرد برای توصیف خویشتن به کار می برد.

یک فرد ممکن است خودش را یک فوتبالیست خوب. علاقمنند به داستان های علمی, دوست حسین, دارای ۳۵ کیلو وزن و دانش آموز نسبتاً خوبی بداند که اینها محتوای خود پنداره را تشکیل می دهد .

اما عزت نفس عبارت است از ارزش که اطلاعات درون خودپنداره برای فرد دارد و از اعتقادات فرد در مورد صفات و ویژگی هایی که در او هست, ناشی می شود. اگر نزدیک کودک دانش آموز ممتاز بودن ارزش زیادی داشته باشد ولی خودش دانش آموزی متوسط یا ضعیف باشد. وی از پایین بودن عزت نفس خود رنج می برد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

روان شناسی حرمت نفس ؛ متن کامل

  • 300,000ریال
  • 199,000ریال

برچسب ها: ناتانیل براندن, جمال هاشمی, عزت نفس, روانشناسی موفقیت, عزت نفس, اعتماد به نفس, موفقیت, خودشناسی, روانشناسی اجتماعی, روانشناسی حرمت نفس, کتاب روان شناسی حرمت نفس