كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
روانشناسی عشق ورزیدن

روانشناسی عشق ورزیدن

نویسنده: اینیاس لپ
مترجم: محمود ریاضی - کاظم سامی
ناشر: رز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 296
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1356 - دوره چاپ: 3

کمیاب - کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب

هر کودکی که به دنیا می‌آید, بیشترین عشق ممکن و گاه حتی عشقی فراتر از ظرفیت انسانی را در وجود خود نهفته دارد. وجود او لبریز از عشق است. گویی از جنس عشق ساخته شده است.

عشق, گلی است بسیار ظریف و شکننده که باید محافظت, تقویت و آبیاری شود. فقط در این صورت است که می‌توان آن را قوی و محکم کرد. عشق نهفته در وجود کودک نیز _ مانند خود او _ بسیار شکننده است. فکر می‌کنید اگر کودکی را به حال خودش رها کنند, زنده خواهد ماند؟ انسان موجودی بسیار ناتوان و بی‌دفاع است.

اگر کودکی را به حال خودش رها کنند, شانس زنده ماندن او تقریباً به صفر می‌رسد. او می‌میرد و این دقیقاً همان اتفاقی است که برای عشق می‌افتد. عشق هم اگر تنها بماند, می‌میرد و این اتفاقی است که افتاده, عشق را تنها گذاشته‌اند

فهرست

همزیستی روانی
گزینش شریک
عشق افلاطونی
عشق و محارم
پارافیلیا
عشق ناکام
عشق و تهاجم
آیا ازدواج دشمن عشق است؟
عشق زنجیره ای
مرگ عشق
عشق و دوستی
والایش عشق

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

روانشناسی عشق ورزیدن

  • ناشر: رز
  • کد کتاب: 104981 - 106/3
  • موجودی: در انبار
  • 450,000ریال

برچسب ها: اینیاس لپ, محمود ریاضی, کاظم سامی, روانشناسی عشق, روانشناسی خانواده, عشق, زناشویی, روانشناسی اجتماعی, کتاب های نایاب, کتاب روانشناسی عشق ورزیدن