كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
روانشناسی رشد و اختلالات روانی رایج در کودکان

روانشناسی رشد و اختلالات روانی رایج در کودکان

نویسنده: اکرم حیدری
ناشر: مولف
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 183
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1372 ~ 1368 - دوره چاپ: 3 ~ 1 

کیفیت : در حد نو 


مروری بر کتاب 

در دنیاى امروز، والدین براى تربیت فرزندان  خود با چالش هاى بى شمار و دشوارى روبرو هستند. امکانات عصر فناورى که دسترسى همگان را به اطلاعات و قدرت ناشى از آن افزایش داده، مدیریت سنتى والدینى را که مبتنى بر کنترل اطلاعات و قدرت ناشى از آن است، با دشوارى روبرو ساخته است.

گذر از دوران سنت به مدرنیته سبب شده که کودکان و نوجوانان در معرض انواع آسیب هاى روانى باشند، به طورى که آخرین تحقیقات نشان مى دهد که 20 درصد از کودکان و نوجوانان ایرانى به نوعى از اختلالات روانى رنج مى برند.

کودکان  تحت تأثیر والدین و اعضای خانواده  و جامعه رفتارهای خاصی را یاد می گیرند. بیشتر بچه ها مسائل رفتاری جزئی مانند لجوج بودن  و بی ادب بودن و یا کمبود توجه را از خود بروز می دهند.

اگر این مسائل پیچیده شوند می توانند تبدیل به اختلالات شوند. درک ویژگی های روانشناختی کودکان می تواند چالش برانگیز باشد. اگر شما بیش ازیک فرزند دارید، ویژگی های روانشناختی اولین فرزندتان ممکن است با فرزند دیگر متفاوت باشد.

اعتقاد به این که همه کودکان یکسان هستند و با استفاده از یک روش مناسب برای پرورش کودک می توانید آن سبک را برای همه فرزندان خود استفاده کنید، می تواند شما را به اشتباه بیندازد.

درک ویژگی های روانشناختی هر کودک ممکن است خسته کننده و وقت گیرباشد،اما با انجام این کار است که  می توانید  کودک را به شکل یک فرد بالغ سالم پرورش دهید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

روانشناسی رشد و اختلالات روانی رایج در کودکان

  • کد کتاب: 97473 - 26/1
  • موجودی: در انبار
  • 100,000ریال

برچسب ها: اکرم حیدری, روانشناسی رشد, روانشناسی کودک, روانشناسی بالینی, اختلالات روانی, روانشناسی اجتماعی, کتاب روانشناسی رشد و اختلالات روانی رایج در کودکان