كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
روابط بین المللی از قدیم الایام تا سازمان ملل متحد

روابط بین المللی از قدیم الایام تا سازمان ملل متحد

نویسنده: احمد متین دفتری
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 383
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1336 

کمیاب - کیفیت : عالی ؛ گوشه عطف کتاب افتادگی دارد

 

مروری بر کتاب 

راهنمای تعلیمات بین المللی - طبق برنامه مصوب شورای عالی فرهنگ

تعلیمات بین المللی در مدارس ممالک راقیه امروز یکی از اهم دروس است برای اینکه در این عصر روابط بین ملل عالم به مرحله رسیده است که هیچ ملتی دیگر نمی تواند به تنهایی زیست کند و ملل نیازمند یکدیگرند .

پس دانش آموزان ما که در آینده مقدرات کشور را به دست خواهند گرفت و افکار عمومی را هدایت خواهند نمود نمی توانند معلومات خود را به سازمانهای سیاسی یا اقتصادی یا اجتماعی داخلی محصور کنند . اما تحول عظیمی که براثر اکتشافات بزرگ علوم و صنایع در قرن حاضر در روابط بین المللی ـ چه در جنگ و چه در صلح ـ پیش آمده برای ما مردم مشرق زمین حائز اهمیت خاصی است .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

روابط بین المللی از قدیم الایام تا سازمان ملل متحد

  • کد کتاب: 67699 - 111/8
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: احمد متین دفتری, حقوق بشر, علوم سیاسی, سازمان ملل, روابط بین الملل, حقوق سیاسی, حقوق بین الملل, کتاب روابط بین المللی از قدیم الایام تا سازمان ملل متحد