منو
سبد خرید

رمز شادی و تندرستی

رمز شادی و تندرستی
درحال حاضر موجود نمی باشد
رمز شادی و تندرستی
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 118242 - 111/6
  • وزن: 0.40kg
  • JAN: 3
0 ریال

رمز شادی و تندرستی

نویسنده: گیلورد هاوزر
مترجم: مهدی نراقی
ناشر: امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 325
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار:  1356 - دوره چاپ: 3

کمیاب - کیفیت : صفحات نو ؛ لبه جلد کتاب افتادگی و تاخوردگی کوچکی دارد

 

مروری بر کتاب

این کتاب به مواردی همچون اهمیت حمام آفتاب، خوردن مواد پروتئینی، نحوه درست تنفس کردن، آموزش حمام گرفتن، اهمیت لاغری و لزوم برقراری عشق و آرامش در محیط خانواده پرداخته است. 

در این کتاب نویسنده از مظاهر خوشحالی و تندرستی و رابطه این دو به تفصیل سخن می گوید و با دلائل محکم و قطعی ثابت می کند که وقتی شما خوشحال تر هستید سالمتر خواهید بود و این دو؛ یعنی خوشحالی و تندرستی لازم و ملزوم یکدیگرند و مثل حلقه های زنجیری به یکدیگر پیوستگی دارند.

یکی از اولین آثار و نتایج حمام های آفتاب، اثری است که بر روی عروق دموی دارد: عروق شعریه منبسط می شود و به آهستگی اتساع یافته و اجازه می دهند مقدار زیادی خون خود را به سطح پوست برسانند و پوست در اثر رسیدن مقدار فراوان خون، رنگ گلگون و آثار تندرستی را به خود می گیرد. در حالی که در غیر این مورد، یعنی در مواقعی که بدن در مقابل آفتاب قرار نگرفته است، مقدار خونی که در عروق دموی جریان دارد به این اندازه نیست.

بعد از صرف غذا، عروق دموی به دستگاه هاضمه خون می رساند و این مایع حیاتی را قبل از هر چیز دستگاه گوارش می طلبد تا کار مهم خود را انجام دهد. از طرف دیگر عروق شعریه در اوضاع و احوالی که به واسطۀ حمام آفتاب ایجاد می شود می تواند سی درصد خون تمام بدن را به جریان اندازد و به جاهایی که لازم است برساند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات